رئیس سرویس اطلاعاتی آلمان: هیچ شکافی در حاکمیت پوتین وجود ندارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
رئیس سرویس اطلاعاتی آلمان: هیچ شکافی در حاکمیت پوتین وجود ندارد – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، برونو کال، رئیس سرویس اطلاعاتی آلمان بر این باور است که انتقادات عمومی از حمله روسیه به اوکراین، خطری را متوجه کرملین نمی‌کند. کال درباره گزارش‌های ضدونقیض مبنی بر وجود اختلاف در نظام تحت رهبری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، گفت: در نظام حاکمیتی پوتین هیچ […]به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بیزینس اینسایدر، برونو کال، رئیس سرویس اطلاعاتی آلمان بر این باور است که انتقادات عمومی از حمله روسیه به اوکراین، خطری را متوجه کرملین نمی‌کند.

کال درباره گزارش‌های ضدونقیض مبنی بر وجود اختلاف در نظام تحت رهبری ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، گفت: در نظام حاکمیتی پوتین هیچ شکافی نمی‌بینیم.

به گفته وی، انتقادات عمومی که درباره حمله روسیه به اوکراین مطرح می‌شود، یک اختلاف نظر رایج در روسیه بوده و تهدیدی برای حکومت این کشور محسوب نمی‌شود.

وی با اشاره به سربازگیری جدید مسکو، تاکید کرد: روسیه هنوز هم قادر است که جنگی طولانی را به‌راه بیندازد.

کال همچنین گفت که روسیه به اندازه کافی تجهیزات و مهمات در اختیار دارد. با ین حال، کال گفته است که مسکو نقاط ضعف مشخصی هم دارد که از جمله آن می‌توان به عملکرد نیروهای مسلح این کشور اشاره کرد.

پیش‌تر، اینارا مورنیس، وزیر دفاع لتونی گفته بود: اینکه باور کنیم یا بپذیریم که روسیه به‌دلیل متحمل شدن تلفات چشمگیر در جنگ تمام‌عیار علیه اوکراین، حالا ضعیف شده و «سورپرایز راهبردی» در چنته ندارد، تصوری غلط و بیراه است.منبع