روایت امیرعبداللهیان از گفتگوی اخیرش با نخست‌وزیر امارات
روایت امیرعبداللهیان از گفتگوی اخیرش با نخست‌وزیر امارات

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان سه‌شنبه شب در پیامی توئیتری به‌طور خلاصه به موضوعات مطرح شده در گفتگوی اخیرش با شیخ محمد بن راشد نخست‌وزیر امارات اشاره کرد. امیرعبداللهیان در توئیتر نوشت: در حاشیه اجلاس همکاری و مشارکت در بغداد، گفتگوی مثبت و صمیمانه ای با شیخ محمد […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم،‌ حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان سه‌شنبه شب در پیامی توئیتری به‌طور خلاصه به موضوعات مطرح شده در گفتگوی اخیرش با شیخ محمد بن راشد نخست‌وزیر امارات اشاره کرد.

امیرعبداللهیان در توئیتر نوشت: در حاشیه اجلاس همکاری و مشارکت در بغداد، گفتگوی مثبت و صمیمانه ای با شیخ محمد بن راشد نخست وزیر امارات متحده عربی داشتم. ایران و امارات می توانند در مسیر همکاری و تحقق سیاست و دیپلماسی همسایگی گام های بلندی بردارند.

وی در توئیت دیگری افزود: در این گفتگو از نیات مثبت و اراده رهبران دو کشور  برای تحکیم مناسبات سخن گفتیم و بر روابط برادرانه دو کشور تاکید کردیم. ما برای پیشبرد مناسبات فی مابین و تحقق همکاری های منطقه ای، با همسایگان مشورت، همدلی و همکاری می کنیم. کار با همسایگان اولویت دولت سیزدهم است.

انتهای پیام/.