روسیه اکنون با روسیه پیشاجنگ بسیار متفاوت است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
روسیه اکنون با روسیه پیشاجنگ بسیار متفاوت است – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزای مهر به نقل از راشاتودی، «دیمیتری مدودف»، معاون شورای امنیت روسیه و رئیس‌جمهور سابق این کشور با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود تأکید کرد که روسیه اکنون با روسیه پیش از شروع جنگ اوکراین بسیار متفاوت است.وی دراین‌باره نوشت: این را با قطعیت می‌گویم که برای غرب هیچ بازگشتی به «اروپای […]به گزارش خبرگزای مهر به نقل از راشاتودی، «دیمیتری مدودف»، معاون شورای امنیت روسیه و رئیس‌جمهور سابق این کشور با انتشار پیامی در کانال تلگرامی خود تأکید کرد که روسیه اکنون با روسیه پیش از شروع جنگ اوکراین بسیار متفاوت است.
وی دراین‌باره نوشت: این را با قطعیت می‌گویم که برای غرب هیچ بازگشتی به «اروپای درخشان» گذشته وجود ندارد. اروپایی‌ها نه تنها ما را دوست ندارند ، بلکه نمی‌خواهند این حقیقت ساده را بپذیرند که روسیه اکنون با روسیه پیشاجنگِ (اوکراین)، کاملا متفاوت است.

معاون شورای امنیت روسیه همچنین گفت: هر رهبر سیاسی در کشور که تلاش کند مسیر توسعه کشور را که پس از ۲۴ فوریه (آغاز جنگ اوکراین) به وجود آمده را تغییر دهد، به عنوان یک خائن مجازات خواهد شد.» و در ادامه تأکید کرد: تنها کسانی می‌توانند رویای بازگشت روسیه به «خانواده گرمِ اروپا» را در سر داشته باشند که جان‌باختن و کشتار هم‌وطنان ما را فراموش کرده باشند.