رونمایی از «در فاصله دو بوسه»
رونمایی از «در فاصله دو بوسه»

مراسم رونمایی کتاب «در فاصله دو بوسه: شرح زندگی و شهادت مجید حدادعادل» برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، این مراسم همزمان با چهل‌ودومین سالروز شهادت مجید حدادعادل روز پنجشنبه هفته جاری (ششم مهرماه) از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در حوزه هنری برگزار می‌شود. در معرفی «در فاصله دو بوسه: شرح زندگی و شهادت مجید حدادعادل» عنوان […]مراسم رونمایی کتاب «در فاصله دو بوسه: شرح زندگی و شهادت مجید حدادعادل» برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، این مراسم همزمان با چهل‌ودومین سالروز شهادت مجید حدادعادل روز پنجشنبه هفته جاری (ششم مهرماه) از ساعت ۱۹ تا ۲۱ در حوزه هنری برگزار می‌شود.

در معرفی «در فاصله دو بوسه: شرح زندگی و شهادت مجید حدادعادل» عنوان شده است: این کتاب که به قلم غلامعلی حدادعادل (برادر شهید) به رشته تحریر درآمده، دوران تولد و تحصیل و ازدواج تا سربازی این شهید را روایت می‌کند و پس از بیان جزئیاتی از مسئولیت‌های او پس از پیروزی انقلاب در رادیو، دفاع مقدس و استانداری کردستان، نحوه شهادت مهندس مجید حدادعادل را به تفصیل برای مخاطب تشریح می‌کند.

کتاب «در فاصله دو بوسه» در ۱۴ بخش و ۵۶۶ صفحه به همت انتشارات شهید کاظمی منتشر شده و آیین رونمایی از آن  با سخنرانی سردار سرلشکر رحیم صفوی و  غلامعلی حدادعادل در محل تالار سوره حوزه هنری انقلاب اسلامی (تقاطع خیابان سمیه و حافظ) برگزار می‌شود.

انتهای پیام