رژیم صهیونیستی عملاً به «ماشین کشتار و نسل کشی» مبدل شده است

حزب اعتدال و توسعه با صدور بیانیه ای تاکید کرد که حمله تروریستی به یک مقر دیپلماتیک ، نقض آشکار منشور ملل متحد، قوانین بین‌الملل و اصل اساسی مصونیت اماکن دیپلماتیک و کنسولی است.

به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

اقدام جنایتکارانه رژیم تبهکار و کودک کش صهیونیستی در حمله به ساختمان کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق که در ماه مبارک رمضان و مصادف با سالگرد مولی الموحدین حضرت علی (ع) این اسوه تقوا و عدالت صورت گرفت و منجر به شهادت جمعی از مستشاران نظامی از جمله سردار سرتیپ پاسدار محمدرضا زاهدی ، سردار محمد هادی حاج رحیمی گردید خشم و انزجار مردم مسلمان و آزاده ایران و جهان را نسبت به درنده خویی و نقض فاحش و مکرر مقررات بین المللی توسط این رژیم سفاک برانگیخت.
 
حمله تروریستی به یک مقر دیپلماتیک ، نقض آشکار منشور ملل متحد، قوانین بین‌الملل و اصل اساسی مصونیت اماکن دیپلماتیک و کنسولی است.
 
بدون شک بی پروایی این رژیم تبهکار و زیر پا نهادن تمامی معاهدات و مقررات بین المللی و کشتار مردم بی گناه که با حمایت های سیاسی ، نظامی و تبلیغاتی سردمداران دولت آمریکا و برخی از کشور های اروپایی به عنوان هژمونی استکباری و امپریالیسم معاصر صورت می گیرد صلح ، امنیت و ثبات نظام بین الملل را به شدت در مخاطره قرار داده است.

کشتار بی رحمانه و کم نظیر و نسل کشی بیش از ۳۲ هزار نفر از مردم مظلوم غزه که اکثریت آنان را زنان و کودکان تشکیل می دهند و آواره ساختن بیش از ۲ میلیون نفر از مردم بی پناه فلسطین موجب مخالفت و انزجار افکار عمومی منطقه ای و جهانی و فشارهای داخلی علیه آن رژیم گردیده است .
 
لذا به منظور جبران شکست های پیاپی دربرابر ضربات کوبنده نیروهای مقاومت به اقدامات کوردلانه و جنون آمیز متوسل شده و تلاش می کند بر ناکامی های خود سرپوش بگذارد.

پر واضح است که اساس ایدئولوژی و اصول حکمرانی این رژیم غاصب بر «تروریسم» و اقدامات «جنون آمیز» بنیان شده و با عملیاتی سازی اقدامات قرون وسطایی پر تکرار عملاً به «ماشین کشتار و نسل کشی» مبدل گردیده اند.
 
حزب اعتدال و توسعه این تجاوز آشکار و دهشتناک را که به شهادت مظلومانه جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دیپلماتهای کشورمان انجامید را محضر مقام معظم رهبری  ، خانواده معزز شهدا و ملت شریف ایران تسلیت عرض نموده و ضمن محکوم نمودن این جنایت آشکار بین المللی ، از مسئولان نظام انتظار دارد با اتخاذ تدابیر هوشمندانه نسبت به طراحی و عملیاتی نمودن پاسخی درخور ، قاطع و بازدارنده در راستای حفظ امنیت و منافع کشور اقدام لازم صورت پذیرد.
 
انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا