زائران با گذرنامه معتبر در کمترین زمان از کشور خارج می‌شوند
زائران با گذرنامه معتبر در کمترین زمان از کشور خارج می‌شوند

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: زائران در صورتی که گذرنامه معتبر داشته باشند در کمترین زمان ممکن می‌توانند از مرزهای کشور خارج شوند. به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در بازدید از مرز ریمدان در استان سیستان و بلوچستان اظهارکرد: فرماندهی انتظامی کشور در راستای تامین نظم و امنیت زائران در مرز ریمدان پیش‌بینی و […]

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: زائران در صورتی که گذرنامه معتبر داشته باشند در کمترین زمان ممکن می‌توانند از مرزهای کشور خارج شوند.

به گزارش ایسنا، سردار حسین اشتری در بازدید از مرز ریمدان در استان سیستان و بلوچستان اظهارکرد: فرماندهی انتظامی کشور در راستای تامین نظم و امنیت زائران در مرز ریمدان پیش‌بینی و تمهیدات لازم را انجام داده و تمهیدات به شکل مطلوب در حال اجرا است.

وی ادامه داد: تامین امنیت زائران مایه افتخار پلیس است. خوشبختانه با به کارگیری تمام توان، امنیت مطلوبی برای زائران ابا عبدالله الحسین (ع) در مرز ریمدان برقرار است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

اشتری تصریح کرد: زائران اربعین حسینی در صورتی که گذرنامه معتبر داشته باشند در کمترین زمان ممکن می‌توانند از مرزهای کشور خارج شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی پلیس، فرمانده انتظامی فراجا خاطرنشان کرد: امید است زائران حسینی نیز با پلیس همکاری لازم را داشته باشند تا در خدمات رسانی به آنها مشکلی وجود نداشته باشد.

انتهای پیام