علی ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه سپاهان اظهار داشت: یکی از پدیده‌های فصل گذشته لیگ یک فوتبال ایران، رسماً به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیوست. وی افزود: با درخواست محرم نویدکیا، حسن شوشتری هافبک فصل گذشته آرمان گهر سیرجان با امضای قراردادی ۳ ساله به جمع شاگردان […]

علی ناظری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در خصوص وضعیت نقل و انتقالات باشگاه سپاهان اظهار داشت: یکی از پدیده‌های فصل گذشته لیگ یک فوتبال ایران، رسماً به باشگاه فولاد مبارکه سپاهان پیوست.

وی افزود: با درخواست محرم نویدکیا، حسن شوشتری هافبک فصل گذشته آرمان گهر سیرجان با امضای قراردادی ۳ ساله به جمع شاگردان او ملحق شد.

مدیر روابط عمومی باشگاه سپاهان ادامه داد: پست تخصصی این بازیکن هافبک بوده و اهل قائم شهر است. نمایش وی در سال‌های اخیر به ویژه فصل گذشته لیگ یک، ستایش کارشناسان و دنبال کنندگان این مسابقات را به دنبال داشت تا یکی از ستارگان این لیگ لقب بگیرد.

وی اضافه کرد: هافبک جدید و ۲۸ ساله سپاهان که سابقه صعود به لیگ برتر با گل‌گهر سیرجان را در کارنامه خود دارد حالا در سپاهان به تحقق آرزوهای بزرگ‌تری فکر می‌کند.