سریال “آتش سرد” برای کم شنوایان شنیده می‌شود
سریال “آتش سرد” برای کم شنوایان شنیده می‌شود

سریال در حال پخش “آتش سرد” از این پس در بازپخش با زیرنویس ویژه کم شنوایان از شبکه دو سیما پخش می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، به منظور استفاده بیشتر ناشنوایان و کم‌شنوایان از مجموعه‌های نمایشی، تکرار سریال “آتش سرد” در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه با زیر نویس ویژه […]

سریال در حال پخش “آتش سرد” از این پس در بازپخش با زیرنویس ویژه کم شنوایان از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان صداوسیما، به منظور استفاده بیشتر ناشنوایان و کم‌شنوایان از مجموعه‌های نمایشی، تکرار سریال “آتش سرد” در ساعت ۱۶ و ۱۵ دقیقه با زیر نویس ویژه ناشنوایان و کم شنوایان همراه خواهد بود.

مجموعه تلویزیونی “آتش سرد” هرشب از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه از شبکه دو روی آنتن می‌رود.

این سریال به نویسندگی محسن سرتیپی و نازنین فرخلو، کارگردانی رضا ابوفاضلی و تهیه‌کنندگی علی مهام در ۳۰ قسمت ۴۵ دقیقه ای ساخته شده و یک ملودرام اجتماعی است. 

در خلاصه داستان آن آمده است: فرید پدر و مادرش را در یک حادثه از دست داده و وارث نیمه از کارخانه‌های بزرگ است. محسن تاجیک شوهر عمه فرید که قیم قانونی او نیز است متوجه درستکاری در حساب‌های کارخانه می‌شود و … .

بازیگرانی همچون پرویز فلاحی پور، عبدالرضا اکبری، فریبا متخصص، شیوا خسرومهر، مهسا کرامتی، جعفر دهقان، مهدی سلوکی، بهزاد خداویسی، پویا امینی، مریم موسویان، مرتضی ضرابی ، یلدا قشقایی، سارا احمدیان، پرهام امینی، سودابه علیپور، کامران ملکی، حسین حاجیعلی، رومسیاطاهری، امیرعلی موسوی، حمید عرب سرخی، ستاره حیدر آبادی، آرش احمدی، رومینا حاجی حسنی، علی دهقانی، میلاد شوریده، حمید شکوهی فر، عاطفه شاکری، نسیم سروش ، سمیرا چراغی، فریبا قدرتی، طه رهنما، حسین رهنما و شاهد احمدلو در سریال “آتش سرد” نقش آفرینی دارند.

“آتش سرد” محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما است که از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه روی آنتن می‌رود و خلاصه هفتگی آن پنجشنبه همین ساعت پخش می‌شود. بازپخش این سریال ساعت ۱ بامداد، ۸:۴۰ و ۱۶:۱۵ روز بعد خواهد بود.

انتهای پیام