سفر رئیس امارات به پاکستان/ گفت‌وگوی بن زاید و شهباز شریف
سفر رئیس امارات به پاکستان/ گفت‌وگوی بن زاید و شهباز شریف

نخست وزیر پاکستان امروز (چهارشنبه) میزبان محمد بن زاید، رئیس امارات بود و با او درخصوص توسعه روابط دوجانبه بحث و گفت‌وگو کرد. به گزارش ایسنا، به نقل از بغداد الیوم، شیخ محمد بن زاید آل نهیان، رئیس‌ امارات و شهباز شریف، نخست‌وزیر پاکستان امروز راه‌های ارتقای همکاری‌ها و اقدامات مشترک در راستای تأمین منافع […]نخست وزیر پاکستان امروز (چهارشنبه) میزبان محمد بن زاید، رئیس امارات بود و با او درخصوص توسعه روابط دوجانبه بحث و گفت‌وگو کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از بغداد الیوم، شیخ محمد بن زاید آل نهیان، رئیس‌ امارات و شهباز شریف، نخست‌وزیر پاکستان امروز راه‌های ارتقای همکاری‌ها و اقدامات مشترک در راستای تأمین منافع متقابل دو کشور را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

نخست وزیر پاکستان تأکید کرد که سفر بن زاید به امارات، نشان دهنده انگیزه‌ای قوی برای توسعه روابط دو کشور در چارچوب منافع مشترک است.

دو طرف مسیرهای مختلف همکاری و کار مشترک به ویژه در زمینه‌های اقتصادی، تجاری و سایر جنبه‌های همکاری را که در راستای تلاش برای دستیابی به توسعه پایدار در دو کشور است، بررسی کردند.

محمد بن زاید آل نهیان امروز در سفری رسمی وارد شهر رحیم یارخان پاکستان شد و مورد استقبال شهباز شریف و برخی وزیران و مسئولان ارشد پاکستانی قرار گرفت.

انتهای پیاممنبع