سفر وزیر کشور به کرمانشاه
سفر وزیر کشور به کرمانشاه

ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور، به منظور بازدید از مرز خسروی و پیگیری تکمیل زیرساخت‌های این مرز برای تردد زوار اربعین، امروز(چهارم خرداد) وارد کرمانشاه شد.  احمد وحیدی در سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه قرار است به مرز خسروی  سفر کرده و تکمیل زیرساخت های این مرز جهت تسهیل تردد زوار اربعین را پیگیری کند. […]ایسنا/کرمانشاه وزیر کشور، به منظور بازدید از مرز خسروی و پیگیری تکمیل زیرساخت‌های این مرز برای تردد زوار اربعین، امروز(چهارم خرداد) وارد کرمانشاه شد. 

احمد وحیدی در سفر یک روزه خود به استان کرمانشاه قرار است به مرز خسروی  سفر کرده و تکمیل زیرساخت های این مرز جهت تسهیل تردد زوار اربعین را پیگیری کند.

شرکت در ستاد اربعین استان از دیگر برنامه های وزیر کشور در مرز خسروی است.

وحیدی همچنین در این سفر از محلات حاشیه نشین کرمانشاه بازدید کرده تا از نزدیک پیگیر ساماندهی این مناطق و برنامه های کاهش آسیب‌های اجتماعی این محلات باشد.

این بازدید پیرو گزارش استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اجتماعی کشور در خصوص آسیب های اجتماعی استان در دستور کار قرار گرفته است.

همچنین بازدید از کارگاه راه آهن کرمانشاه -خسروی و پیگیری طرح تکمیل و بهسازی باند اصلی فرودگاه از دیگر برنامه های سفر یک روزه وزیر کشور به کرمانشاه است.

انتهای پیاممنبع