کد خبر : 46149
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۷

شرم الشیخ میزبان نشست سران مصر، بحرین و اردن شد

شرم الشیخ میزبان نشست سران مصر، بحرین و اردن شد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های عربی خبر دادند شرم الشیخ امروز یکشنبه میزبان نشست سه جانبه رئیس جمهور مصر و پادشاهان بحرین بود. عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر به همراه حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین و عبدالله دوم پادشاه اردن در این نشست آخرین مسایل مورد توجه مشترک و هماهنگی‌های

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، رسانه‌های عربی خبر دادند شرم الشیخ امروز یکشنبه میزبان نشست سه جانبه رئیس جمهور مصر و پادشاهان بحرین بود.

عبدالفتاح السیسی رئیس جمهور مصر به همراه حمد بن عیسی آل خلیفه پادشاه بحرین و عبدالله دوم پادشاه اردن در این نشست آخرین مسایل مورد توجه مشترک و هماهنگی‌های متقابل را در سایه تحولات منطقه‌ای و بین المللی مورد بحث و بررسی قرار دادند.

شرکت کنندگان در نشست که در راستای آخرین هماهنگی‌های انجام گرفته پیش از سفر جو بایدن به منطقه برگزار شده از برگزاری نشست منطقه‌ای در عربستان با حضور جو بایدن استقبال کردند.

گفتنی است در جریان سفر جو بایدن به منطقه کشورهای شورای همکاری خلیج فارس به همراه کشورهای مصر، اردن و عراق با حضور رئیس جمهور آمریکا در عربستان تشکیل جلسه می‌دهند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود