کد خبر : 42219
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۸:۴۲

شرکت بیش از ۱۷۰۰ نفر در ششمین مسابقه مهدوی/ ۴۰ نفر برگزیده شدند

شرکت بیش از ۱۷۰۰ نفر در ششمین مسابقه مهدوی/ ۴۰ نفر برگزیده شدند

ایسنا/گلستان موسس کانون مهدویت شهر مهدوی- جهان مهدوی برگزاری هفتمین دوره مسابقات مهدوی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در ششمین دوره این مسابقات یک هزار و ۷۷۰ نفر شرکت کردند. رضا جهان‌تیغ به خبرنگار ایسنا گفت: کانون مهدویت شهر مهدوی-جهان مهدوی همچون ماه‌های قبل مسابقاتی را در جهت افزایش معارف مهدوی جامعه، گسترش

ایسنا/گلستان موسس کانون مهدویت شهر مهدوی- جهان مهدوی برگزاری هفتمین دوره مسابقات مهدوی در آینده نزدیک خبر داد و گفت: در ششمین دوره این مسابقات یک هزار و ۷۷۰ نفر شرکت کردند.

رضا جهان‌تیغ به خبرنگار ایسنا گفت: کانون مهدویت شهر مهدوی-جهان مهدوی همچون ماه‌های قبل مسابقاتی را در جهت افزایش معارف مهدوی جامعه، گسترش مهدویت و زمینه سازی برای ظهور امام زمان عج برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه ششمین مسابقه بزرگ مهدوی توسط کانون مهدویت شهر مهدوی-جهان مهدوی و با مشارکت بنیاد حضرت مهدی موعود(عج) و مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم در ۱۴ اردیبهشت ماه جاری برگزار شد، افزود: در این مسابقه همچون مسابقات قبلی از پنج کلیپ پنج الی ۶ دقیقه ای مهدوی در موضوعات مهدویت، شبهات و مدعیان دروغین و سواد رسانه استفاده شده است.

موسس کانون مهدویت شهر مهدوی- جهان مهدوی از شرکت حدود یک هزار و ۷۷۰ نفر به صورت حضوری و آنلاین خبر داد و یادآور شد: قرعه‌کشی این دوره از مسابقات شنبه 17 اردیبهشت ماه امسال در مکان مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم برگزار شد و ۴۰ نفر از استان های مختلف برگزیده شدند و به هر کدام از برگزیدگان یک عدد سکه طلا پاسارگاد به همراه تندیس مهدوی اعطاء شد.

جهان‌تیغ، منبع تامین هزینه برای برگزاری مسابقات مهدوی را از محل درآمد شخصی عنوان کرد و گفت: افرایش بصیرت و معارف مهدوی در جامعه و زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج) از اهداف برگزاری این مسابقات است.

وی از برگزاری هفتمین مسابقه بزرگ مهدوی در آینده نزدیک خبر داد و افزود: علاقه‌مندان برای اطلاع از زمان برگزاری و نحوه ثبت نام در مسابقه کشوری بعدی و جوایز آن در شبکه های اجتماعی کانون می توانند به سایت www.mahdavicity.ir مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 01735726499 تماس بگیرند.
انتهای پیام
 

برچسب ها :

ناموجود