شرکت حداکثری در انتخابات زمینه دفاع از نظام را در مقابل زورگویی ها فراهم می کند

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه مشارکت در عرصه انتخابات هجمه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: ترویج ناامیدی و بزرگ نمایی مشکلات کشور دسیسه اصلی بیگانگان است.

به گزارش ایسنا به نقل از ارتش، امیر سرتیپ دوم ارسلان پرویز فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش در جمع فرماندهان و مسئولان لشگری و کشوری شرق کشور با بیان اینکه شرکت در انتخابات با توجه به هجمه های سنگین دشمنان انقلاب اسلامی یقینا مصداق جهاد است، اظهار داشت: کشورهای معاند و مخالف ایران اسلامی با توطئه و دسیسه های مختلف سعی در ایجاد تفرقه و نابسامانی در کشورمان را دارند که در نوک پیکان این نقشه های شوم جوانان و کانون خانواده ها هستند.

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق ارتش با بیان اینکه مشارکت در عرصه انتخابات هجمه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: ترویج نا امیدی و بزرگ نمایی مشکلات کشور دسیسه اصلی بیگانگان است.

وی با تاکید بر لزوم ارتقا بصیرت نسل جوان نسبت به تهدیدات رسانه ای بیگانگان، خاطرنشان کرد: مشارکت قوی در انتخابات نشان از مقاومت و تاب آوری کشور در برابر فشارهای دشمنان و لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری است.

امیرسرتیپ دوم پرویز بر مشارکت حداکثری در عرصه انتخابات اشاره کرد و افزود: شرکت حداکثری در انتخابات زمینه دفاع از نظام در مقابل زورگویی های غرب را فراهم می کند و موجب افزایش قدرت سیاسی و قدرت چانه زنی در مقابل قدرت های جهانی شده و به تبع آن، جایگاه کشورمان در منطقه و جهان تقویت می شود.

وی اذعان داشت: پدافند هوایی در حال حاضر در حوزه نظامی به پیشرفته ترین و مجهزترین تجهیزات روز دنیا مجهز شده است.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا