ضرغامی فردا مهمان شورای شهر تهران
ضرغامی فردا مهمان شورای شهر تهران

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در صحن علنی خبر داد. به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی  با اشاره به نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران که فردا سه شنبه (۱۲ مهرماه ) برگزار می شود، گفت: بررسی « اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات استفاده از سامانه پایش هوشمند […]

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران از حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری در صحن علنی خبر داد.

به گزارش ایسنا، علیرضا نادعلی  با اشاره به نود و چهارمین جلسه شورای شهر تهران که فردا سه شنبه (۱۲ مهرماه ) برگزار می شود، گفت: بررسی « اصلاحیه مصوبه تعیین بهای خدمات استفاده از سامانه پایش هوشمند اعلام حریق ساختمان بر اساس ماده هفتم مصوبه تأمین منابع مالی پایدار سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی» در دستورکار قرار دارد که می بایست گزارش مشترک کمیسیون های سلامت، محیط زیست و خدمات شهری – برنامه و بودجه  نیز در این خصوص قرائت شود.

وی با اشاره به حضور سید عزت الله ضرغامی – وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: حضور وزیر میراث فرهنگی و گردشگری دولت سیزدهم به منظور ارائه گزارش در خصوص فعالیــت‌ها و اقدامات آن وزارتخانه مرتبط با شهر تهران خواهد بود.

نادعلی در پایان اظهارکرد: طبق سنوات گذشته جلسات شورای ششم شهر تهران، مقرر شده تا ۲۱ پرونده پلاک ثبتی با ارائه و قرائت گزارش کمیسیون ها از حیث باغ یا غیر باغ بودن مورد بررسی قرار بگیرد و نسبت به این موضوع تعیین تکلیف شود.

انتهای پیام