کد خبر : 50143
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۵

عراق: کمتر از 1000 داعشی در کشور باقی مانده است

عراق: کمتر از 1000 داعشی در کشور باقی مانده است

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، صباح النعمان سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق روز سه شنبه در یک نشست خبری با بیان اینکه توان داعش تنها به جنگ چریکی کاهش یافته است، اعلام کرد که اکنون کمتر از هزار تروریست داعشی در این کشور باقی مانده است. به گزارش الفرات نیوز، وی در ادامه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، صباح النعمان سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق روز سه شنبه در یک نشست خبری با بیان اینکه توان داعش تنها به جنگ چریکی کاهش یافته است، اعلام کرد که اکنون کمتر از هزار تروریست داعشی در این کشور باقی مانده است.

به گزارش الفرات نیوز، وی در ادامه از همکاری دستگاه مبارزه با تروریسم عراق با اقلیم کردستان عراق برای مقابه با تروریسم و انجام برخی عملیات‌های مهم با کمک یکدیگر خبر داد و گفت: داعش به گونه‌ای تضعیف شده است که دیگر تنها می‌تواند پنهان شود.

صباح النعمان خاطرنشان کرد: داعش کمتر از 1000 تروریست دارد و ما با همکاری مبارزه با تروریسم در اقلیم کردستان، یکی از والیان داعش را به هلاکت رساندیم.

سخنگوی دستگاه مبارزه با تروریسم عراق در خصوص نام سرکرده جدید داعش توضیح داد: داعش هنوز نام سرکرده جدید خود را فاش نکرده است.

وی در ادامه گفت: ما اطلاعاتی در مورد رهبر جدید داعش جمع آوری کردیم. داعش نمی تواند هیچ مکانی را کنترل کند و نمی تواند جایی بماند.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود