عملیات آماده‌سازی بزرگ‌ترین پهنه حرم بنیانگذار انقلاب برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال
عملیات آماده‌سازی بزرگ‌ترین پهنه حرم بنیانگذار انقلاب برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال

عملیات پاکسازی و آماده سازی بزرگترین پهنه حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به منظور میزبانی از زائران همزمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال آن حضرت، از سوی منطقه ۱۵ پایتخت آغاز شد.  به گزارش ایسنا، صدیقی – سرپرست حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ – ضمن اعلام این خبر گفت: در […]عملیات پاکسازی و آماده سازی بزرگترین پهنه حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) به منظور میزبانی از زائران همزمان با سی و چهارمین سالگرد ارتحال آن حضرت، از سوی منطقه ۱۵ پایتخت آغاز شد.

 به گزارش ایسنا، صدیقی – سرپرست حوزه خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۵ – ضمن اعلام این خبر گفت: در آستانه سی و چهارمین سالروز ارتحال معمار و بنیانگذار انقلاب اسلامی به منظور فراهم سازی بستر مناسب برای حضور زائران حرم مطهر و ارائه خدمات بهینه، عملیات پاکسازی پهنه تحویلی منطقه در بخش‌های مختلف خدمات شهری منطقه از ۳۱ اردیبهشت آغاز شد و تا ۱۴ خرداد و پایان مراسم ارتحال ادامه خواهد داشت.

صدیقی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت نگهداشت محیط داخلی و پیرامونی حرم مطهر امام خمینی (ره) پاکسازی روزانه این محدوده با استفاده از ظرفیت‌های حوزه خدمات شهری و فضای سبز با بهره‌گیری از ۳۵ نیروی پاکبان و باغبان و به کارگیری ماشین آلات مکانیزه عملیات رفت و روب معابر، کند و کوب فضای سبز، حذف علف‌های هرز و همچنین حذف زوائد فیزیکی و رنگ آمیزی جداول و المانهای شهری در حال انجام است.

بنا براعلام سایت شهر، وی یادآور شد: ۸  هکتار از مساحت پهنه تحویلی منطقه قابل رفت و روب و مابقی فضای سبز است که در حال آماده سازی برای پذیرایی از زائران حرم مطهر است.

انتهای پیاممنبع