فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲


به گزارش پارسینه و به نقل از تصویر زندگی؛ فال ابجد یکی از فال‌های بسیار جالب است. فال ابجد بر اساس ۴ حرف الفبای فارسی انجام می‌شود. در فال ابجد مشاهده می‌کنید که ۴ حرف الف، ب، ج، د بر اساس ماه تولدتان چگونه چیده می‌شود. فال ابجد را بسیاری به دانیال نبی نسبت می‌دهند. فال ابجد امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ را شما عزیزان براساس ماه تولدتان می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

♈ فال ابجد امروز متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ د
تعبیر: از طرف شخصی میراث خوبی به شما می‌رسد و مشکلات اقتصادیتان تمام میشود. کار و شغل شما مساعد شده و شرایط زندگی خوب می‌شود و به خواسته هایتان دست پیدا میکنید. اگر میخواهید خانه‌ای معامله کنید، بخرید که پرسود است. با غصه خوردن و گریه و زاری کاری از پیش نمی‌برید. شخصی به شما کمک خواهد کرد به او اعتماد کنید. کافی است همت کنید تا هرچه زودتر به آنچه که می‌خواهید برسید. به دوستی خیلی رسانده اید، اما نتیجه‌ای بد دیده اید؛ شاید بهتر باشد با هرکسی معاشرت نکنید. ملاقاتی خواهید داشت و اوضاع بر وفق مرادتان پیش خواهد رفت.

♉ فال ابجد امروز متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ب آ ج
تعبیر: اگر گرفتاری‌هایی دارید که نسبت به آن درمانده شده اید با افراد باتجربه و بزرگ مشورت کنید و به حرف آن‌ها گوش دهید. شما مدتی است که اهداف و آرزو‌های بزرگی دارید که خداوند کمک رسانتان در آن بود و مشکلاتتان حل میشود و شرایط تان بهتر می‌گردد. شما اهل گردش گشت و گذار هستید وقت آن رسیده که از لاک خودتان بیرون بیایید و از خانه بیرون بزنید و هوایی تازه کنید. بر خلاف انتظارتان به زودی در محل کارتان با موقعیت خوبی روبرو می‌شوید از این فرصت استفاده کنی n حتی اگر دیگران در شما توانایی پذیرش این موقعیت را نمی‌بینند همه به قضایا آن طور که شما نگاه می‌کنید نگاه نمی‌کنند.

♊ فال ابجد امروز متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ج ب
تعبیر: طالعت خوب است. در زندگی امیدتان به خداوند باشد به زودی از طرف شخصی خبر‌های خوشحال کننده‌ای را دریافت خواهید کرد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می‌آورد، و شما را به هدف هایتان می‌رساند، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید به زودی به انجام آن عمل کنید تا به پیروزی برسید. کسی از نگرانی‌ها و ناراحتی هایتان خبر ندارد، مواظب نامحرمان و حسودان باشید و راز دلتان را به آن‌ها نگویید که به ضرر خودتان از آن استفاده می‌کنند. نذری کرده اید، به حاجتتان می‌رسید و نذرتان را ادا می‌کنید. در انتخاب دوست شان خانوادگی تان را در نظر بگیرید. با هر کسی که از راه رسید نشست و بر خواست نکنید.

♋ فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: آ د ب
تعبیر: دچار مشکلات بسیار زیادی در زندگی خود خواهید شد بهتر است؛ از فتنه و فتنه انگیزی‌های بیهوده دست بردارید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می‌آورد و شما را به نابودی می‌رساند، صبور باشید و کار‌های خود را با عجله به انجام نرسانید تا مرتکب اشتباهات بسیار زیادی در زندگی خود نشوید. از مسافر راه دورتان خبری می‌رسد که خوشحال تان می‌کند. از جروبحث دوری کنید کسی نمی‌تواند نظر او را عوض کند. شخصی همیشه در پی نصیحت کردن شماست، بهتر است یک بار هم که شده به نصیحت هایش عمل کنید، مطمئن باشید ضرر نمی‌کنید. دست از تلاش روزانه تان برای رسیدن به هدفی که تعیین کرده اید بر ندارید. به سفری مهم خواهید رفت.

♌ فال ابجد امروز متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج د آ
تعبیر: آینده خوبی درپیش دارید. گره از کارتان گشوده خواهد شد رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید، بهتر است؛ شکر گزار نعمت‌های فراوان خداوند باشید و در راز و نیاز با او بپردازید، تا بتوانید به آرامش برسید و خودتان را از مشکلات نجات دهید زندگی تان را تغییرات اساسی بدهید و شادی را به دست بیاورید. موانع سختی پیش پایتان هست، اما برای رسیدن به هدفتان به راحتی از تمام آن‌ها می‌گذرید. از خستگی شکایت نکنید، تلاش شما نتیجه خوبی خواهد داشت قوی باشید. شخصی به طور غیرقابل تحملی شما را آزرده و بدون دلیل با شما مخالفت می‌کند، یک بار برای همیشه جلوی روی او بایستید و او را برای همیشه از سر راحتان دور کنید.

♍ فال ابجد امروز متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ج د
تعبیر: شخصی در صدد شماست که برایتان مشکلات فراوانی در آینده به وجود بیاورد و شما را به دردسر‌های بزرگی مواجه کند، سعی کنید؛ به دیگران اجازه ندهید که برایتان در زندگی تصمیم گیری‌های نابجا داشته باشند و شما را به نابودی برسانند سعی کنید؛ از اطرافیان تان برای چند مدتی دوری کنید. خطای خود را به گردن این و آن نیندازید، شما بدون اندیشه و حساب نشده عمل کرده اید، آرامش خود را باز یابید تا بتوانید مشکل پیش آمده را جبران کنید. جلوی کسی که ارزشی برای اشک‌های شما قائل نیست گریه نکنید، او تحقیرتان می‌کند و بیشتر از پیش ناراحت می‌شوید، بهتر است فعلا سکوت کنید و هیچ عکس العملی نشان ندهید.

♎ فال ابجد امروز متولدین مهر

ابجد فال شما: ج د ج
تعبیر: طالعت نیک است. به زودی غم و اندوه از خودتان خارج خواهد شد و موفقیت سربلندی در زندگی شما سرازیر می‌شود بهتر است؛ از مشکلات هراسی به دل خود راه ندهید، شخصی مورد حمایت شما قرار می‌گیرد و در برابر مشکلات از شما محافظت می‌کند. قدر چیزی را که داشته اید، ندانستید و حالا در فراق آن می‌سوزید شما تنها آرزویتان رهایی از این غم و درد است با او تماس بگیرید، این حداقل کاری است که می‌توانید برای خودتان بکنید. اگر باور دارید که بد کرده اید انتظار نداشته باشید که او با روی خوش با شما روبرو شود، اما شما حداقل شنونده باشید. نامه‌ای دریافت می‌کنید.

♏ فال ابجد امروز متولدین آبان

ابجد فال شما: د ب د
تعبیر: طالعت روشن است. به‌زودی خیر و برکت در زندگی شما سرازیر خواهد شد که موفقیت و سربلندی را در آینده برایتان به وجود می‌آورد و شما را از مشکلات نجات می‌دهد، به زودی به ثروتی می‌رسید که آینده تان را تغییرات اساسی خواهید بخشید؛ که شادمانی و نشاط در زندگی خود به دست خواهید آورد. به اسراری که از آن‌ها بی خبر بودید و همیشه یک علامت سوال برایتان بوده آگاه می‌شوید. کسی شما را از جزئیات دامی که برایتان پهن شده با خبر می‌کند. لزومی ندارد شخصی را رسوا کنید، کافی است خودتان را از این ورطه نجات بدهید و دیگر هرگز پشت سرتان را نگاه نکنید. صدقه بدهید و سعی کنید هرگز این تجربه را فراموش و تکرار نکنید.

♐ فال ابجد امروز متولدین آذر

ابجد فال شما: د ب ج
تعبیر: فردی باعث ناراحتی شما شده شایسته است که او را به خداوند بسپارید و به دنبال تلافی عملش نباشید چرا که بعدا پشیمان می‌شوید. خبر‌های ناراحت کننده‌ای به گوشتان می‌رسد، اما به خداوند توکل کنید که حل می‌شود. شما می‌خواهید به سفری بروید که لحظات بسیار خوبی را با خانواده خواهید داشت. ﺷﺎﯾﺪ از ﺍﺗﻔﺎﻕ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ، ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﻏﺼﻪ ﺑﺨﻮﺭﯾﺪ، ﺍﻣﺎ ﻣﻄﻤﺌﻨﺎ ﻓﺮﺩﺍ ﺷﮑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺧﻮﺍﻫﯿﺪ ﺑﻮﺩ. ﺍﮔﺮ ﺩﻗﯿﻖ ﺑﺎﺷﯿﺪ ﻭ ﻃﺒﻖ ﺍﺻﻮﻝ ﻭ ﻗﺎﻧﻮﻥ ﭘﯿﺶ ﺑﺮﻭﯾﺪ، ﻟﺰﻭﻣﯽ ﻧﺪﺍﺭﺩ ﮐﻪ ﺑﺘﺮﺳﯿﺪ. ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﻫﺪﻓﺘﺎﻥ ﻣﯽ ﺭﺳﯿﺪ، ﻓﻘﻂ ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻤﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺻﺒﻮﺭ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﺍﯾﻦ ﺭﻭﺯﻫﺎ ﻋﺸﻖ ﻭ ﻋﺎﺷﻘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺷﻤﺎ ﺩﺭﺩﺳﺮﺁﻓﺮﯾﻦ ﺍﺳﺖ. ﺩﺭﺩﺳﺮﻫﺎﯾﯽ ﺷﯿﺮﯾﻦ ﻭ ﮔﺎﻫﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺳﺎز.

♑ فال ابجد امروز متولدین دی

ابجد فال شما: د د د
تعبیر: شما هدف خیری دارید و به اهدافتان دست پیدا می‌کنید و نعمات بسیاری به شما میرسد و خوشبخت میشوید. اگر می‌خواهید معامله کاری را انجام دهید به دنبالش باشید چراکه سود و منفعت بسیاری برایتان دارد. شما فکر می‌کنید، چون سرمایه ندارید تمام در‌ها به رویتان بسته است و دنبال راه چاره می‌گردید، بی تاب نباشید در‌ها باز خواهد شد آن هم از جایی که توقعش را ندارید. با عقل و اندیشه عمل کنید. به خیالتان دستتان نمک ندارد و به هرکس محبت می‌کنید جفا می‌بینید، سخت نگیرید شما در حال امتحان هستید از این آزمایش سربلند عبور کنید.

♒ فال ابجد امروز متولدین بهمن

ابجد فال شما: ب د د
تعبیر: در حال حاضر شانس خوبی ندارید، عجله نکنید تا بعداً پشیمان نشوید، هدف شما خوب نیست و پس از آن بگذرید که برایتان سودمند خواهد بود. اشخاصی هستند که دشمن و بدخواه شما هستند پس از آن‌ها دوری کنید تا برایتان مشکلی ایجاد نکند. رقیبان پیش رویتان قد علم کرده اند، حواستان را جمع کنید و دستپاچه نشوید. کاری نکنید که بعد‌ها باعث پشیمانی شود. دوستانی دارید که حاضرند برای رسیدن شما به مقصود هر کمکی به شما بکنند. اگر می‌خواهید گم شده تان را پیدا کنید باید بیشتر جستجو کنید آن هم در جایی که توقع یافتنش را ندارید. نترسید و ریسک کنید.

♓ فال ابجد امروز متولدین اسفند

ابجد فال شما: آ د د
تعبیر: در انجام کار‌ها عجله نکنید و همیشه رضای خداوند را در نظر بگیرید تا به مشکل بر نخورید. شانس شما خوب است، اما می‌خواهید تنبل و بی اراده باشید به همین خاطر به خواسته هایتان دست پیدا نمی‌کنید. اشخاصی بد شما را می‌خواهند پس مواظب باشید. شما، چون کوه استوار هستید به خودتان اعتماد و در انتخاب دوست و همنشین دقت کنید. می‌خواهید کاری انجام دهید که هنوز صد درصد مطمئن نیستید بهتر هست از این اندیشه و فکر فعلا صرف نظر کنید هنوز زود است موقعیت‌های بهتری برای تان به وجود خواهد آمد، این روز‌ها بهتر است به جای زیاد حرف زدن بیشتر گوش کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا