فعالیت ۲۵ هزار طلبه در قالب طرح امین در مدارس
فعالیت ۲۵ هزار طلبه در قالب طرح امین در مدارس

مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش از فعالیت ۲۵ هزار طلبه در قالب طرح امین در راستای کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های تربیتی و تقویت اقامه نماز در مدارس خبر داد. به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حمید نیکزاد در اردوگاه ملی شهید صدوقی چشمه علی شهرستان دامغان افزود: […]مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری حوزه علمیه و آموزش و پرورش از فعالیت ۲۵ هزار طلبه در قالب طرح امین در راستای کیفیت‌بخشی به فعالیت‌های تربیتی و تقویت اقامه نماز در مدارس خبر داد.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام و المسلمین حمید نیکزاد در اردوگاه ملی شهید صدوقی چشمه علی شهرستان دامغان افزود: توانمندسازی طلبه‌ها در اجرای موفق طرح امین در مدارس پیگیری می‌شود.

وی تصریح کرد: نظرسنجی از رضایت مندی از اجرای طرح امین در مدارس در حال اجرا است و در برخی شهرها نتیجه نظرسنجی نشان از رضایت اجرای موفق این طرح دارد.

وی با اشاره به نقش موثر حوزه علمیه در هویت‌سازی جامعه، تصریح کرد: دانشگاه‌ها در بخش هویت‌سازی باید بیش از پیش نقش‌آفرینی کنند و مبلغان در ترویج فرهنگ اسلامی در مدرسه‌های شبانه‌روزی اهتمام ویژه داشته باشند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مشاور وزیر آموزش‌وپرورش و دبیر ستاد همکاری حوزه علمیه و آموزش‌وپرورش گفت: بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار دانش‌آموز در آیین اعتکاف امسال شرکت کردند.

انتهای پیاممنبع