کد خبر : 48867
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۴:۲۴

قالیباف: آزادگان آرامش و آسایش خود را فدای امنیت مردم کردند

قالیباف: آزادگان آرامش و آسایش خود را فدای امنیت مردم کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت: آزادگان ذخیره های ارزشمند کشور هستند که آرامش و آسایش بهترین سال های عمر خود را فدای حفظ ایران اسلامی و امنیت مردم کردند. به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای

قالیباف: آزادگان آرامش و آسایش خود را فدای امنیت مردم کردند

رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز بازگشت آزادگان به کشور گفت: آزادگان ذخیره های ارزشمند کشور هستند که آرامش و آسایش بهترین سال های عمر خود را فدای حفظ ایران اسلامی و امنیت مردم کردند.

به گزارش ایسنا، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی بیان کرد: ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان سرافراز در سال ۱۳۶۹ به میهن اسلامی را گرامی می دارم و به همین مناسبت به روان پاک سید آزادگان مرحوم سیدعلی اکبر ابوترابی فرد درود می فرستم.

وی افزود: جمعیت آزادگان و خانواده های صبور آنان ذخیره های ارزشمند کشور هستند که آرامش و آسایش بهترین سال های عمر خود را فدای حفظ ایران اسلامی و امنیت مردم کردند. ایران تا همیشه قدردان آزادگان سرافراز خواهد بود. دوام توفیق این عزیزان را از خداوند متعال مسالت می کنم.

ادامه دارد…

برچسب ها :

ناموجود