لزوم ارائه برنامه برای رأی اولی‌ها توسط آموزش و پرورش به ستاد انتخابات
لزوم ارائه برنامه برای رأی اولی‌ها توسط آموزش و پرورش به ستاد انتخابات

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: آموزش و پرورش باید در مورد رأی اولی‌ها راهبرد و برنامه داشته باشد و برنامه‌های خود را به ستاد انتخابات ارسال کند. به گزارش ایسنا، عباس جوهری در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران با اشاره به موضوع انتخابات پیش رو در سطح کشور گفت: با توجه به […]معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران گفت: آموزش و پرورش باید در مورد رأی اولی‌ها راهبرد و برنامه داشته باشد و برنامه‌های خود را به ستاد انتخابات ارسال کند.

به گزارش ایسنا، عباس جوهری در جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران با اشاره به موضوع انتخابات پیش رو در سطح کشور گفت: با توجه به اینکه در حوزه انتخابات مسئولیت ستاد انتخابات استان بر عهده بنده قرار داده شده باید نکاتی را در خصوص همکاری‌های آموزش و پرورش در بحث انتخابات عنوان کنم.

وی افزود: در انتخابات دوره‌های قبلی از حدود سه ماه قبل از انتخابات رهبر معظم انقلاب به موضوع ورود پیدا می‌کردند و نکاتی را اعلام می‌کردند اما برای انتخابات پیش رو از ابتدای سال جاری در این مورد ورود متفاوتی را داشتند و نکاتی را مورد تاکید قرار دادند. ایشان چهار راهبرد امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت را از مسئولین دولتی درخواست کرده‌اند.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران ادامه داد: امروز نیز نخستین جلسه ستاد انتخابات برگزار شد و چهار راهبرد رقابت، امنیت، سلامت و مشارکت مورد بررسی قرار گرفت. بی تردید در خصوص مشارکت به عنوان یکی از مولفه‌های انتخابات باید برنامه مدون و دقیقی داشته باشیم. قطعا همانند سال‌های گذشته و دوره‌های قبلی انتخابات، آموزش و پرورش در کنار سایر مجموعه‌ها خواهد بود و انتظار داریم همه امکانات آموزش و پرورش برای این امر مهم بکار گرفته شود.

جوهری که مسئولیت سرپرستی فرمانداری تهران را نیز بر عهده دارد، تاکید کرد: راهبرد مشارکت باید در آموزش و پرورش از هم اکنون مورد توجه قرار گیرد و از سوی دیگر در مورد رأی اولی‌ها آموزش و پرورش باید راهبرد و برنامه داشته باشد و برنامه‌های خود را به ستاد انتخابات ارسال کند.

انتهای پیاممنبع