لزوم برگزاری باشکوه جشن تکلیف دختران
لزوم برگزاری باشکوه جشن تکلیف دختران

معاون وزیر آموزش و پرورش و سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با بیان اینکه بی‌توجهی به آموزش و پرورش باعث شده ما به این شرایط برسیم، گفت: مقطع دبستان از همه مقاطع حساس‌تر است. به گزارش ایسنا، حمیدرضا خان محمدی در گردهمایی کارگروه کوثر سراسر کشور، اظهار کرد: مقطع دبستان از همه مقاطع […]معاون وزیر آموزش و پرورش و سرپرست سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس با بیان اینکه بی‌توجهی به آموزش و پرورش باعث شده ما به این شرایط برسیم، گفت: مقطع دبستان از همه مقاطع حساس‌تر است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا خان محمدی در گردهمایی کارگروه کوثر سراسر کشور، اظهار کرد: مقطع دبستان از همه مقاطع حساس تر است و در این شش سال حیاتی باید مربیانی که خود سواد عاطفی بالایی دارند دانش آموزان را به ویژه از جهت عاطفی حمایت کنند.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت جایگاه معلمان‌ و مربیان، درباره لزوم اهتمام به برگزاری با شکوه جشن تکلیف دختران توضیح داد: اینکه چقدر ما برای برگزاری این مراسم که دختران از کلاس سوم به چهارم می‌روند آمادگی داریم و برنامه ریزی می‌کنیم و نهایتا جشن تکلیفی می‌گیریم، مهم است.

خان محمدی ادامه داد: ما سعی کردیم همه کارها را شکلی انجام دهیم. به نظر من باید در راستای جشن تکلیف یک فرآیندی در یک مدرسه ایجاد شود چراکه اگر جشن تکلیف درست طراحی می‌شد ما شاهد موضوعات امروز نبودیم.

ادامه داردمنبع