لزوم پرهیز از بخشی نگری در مازندران
لزوم پرهیز از بخشی نگری در مازندران

ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران راهبردهای اجرایی مسیر پیشرفت در مازندران را مبتنی بر کلان نگری و پرهیز از بخشی نگری دانست و گفت: مفاهمه و وحدت اثربخش در ارکان توسعه مازندران، رمز پیشرفت این استان است. روح الله سلگی در جمع فعالان اجتماعی مازندران افزود: سال های گذشته عدم درک مشترک […]ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران راهبردهای اجرایی مسیر پیشرفت در مازندران را مبتنی بر کلان نگری و پرهیز از بخشی نگری دانست و گفت: مفاهمه و وحدت اثربخش در ارکان توسعه مازندران، رمز پیشرفت این استان است.

روح الله سلگی در جمع فعالان اجتماعی مازندران افزود: سال های گذشته عدم درک مشترک نخبگان سیاسی مازندران از مولفه های پایدار رشد یافتگی، خسارت های فراوانی ببار آورده است.

این مسئول سیاسی با اشاره به رویکرد محوری دولت سیزدهم در استحکام بخشی بنیان های فرهنگی و سیاسی اظهار کرد: حفظ ثبات وآرامش سیاسی کنونی حاکم بر فضای عمومی مازندران محصول سیاست های منسجم دولت سیزدهم است.

وی با تاکید بر تلاش موفق دولت سیزدهم در هم افزایی با ارکان توسعه استان یادآورشد: ارکان توسعه مازندران در هم افزایی با مدیریت ارشد اجرایی استان ستودنی است که پیگیری آرمان های پیشرفت و بالندگی دیار علویان را در دستور کار قرار دادند.

سلگی خاطرنشان کرد: رشد یافتگی و تحقق آرمان های توسعه در مازندران نیازمند تعمیق انسجام و یکپارچگی مردم و مسئولان است.

این مسئول سیاسی و امنیتی استان با اعلام اینکه مازندرانگ در دولت سیزدهم به آرامش و ثبات سیاسی رسید، اظهار کرد: مدیران در دولت سیزدهم شانی جز خدمت گزاری صادقانه و بی منت ندارند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اهمیت تمرکز زدایی در روند پیگیری منافع استانی بر لزوم واگذاری بیشتر اختیارات به مدیران میانی و تمرکز بر تقویت نظارت و سیاست گذاری عالمانه در عرصه اجرایی تاکید کرد.

انتهای پیاممنبع