کد خبر : 46193
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷

محمد معتمدی؛ از برگزاری کنسرت تا انتشار ویدیوی جدید

محمد معتمدی؛ از برگزاری کنسرت تا انتشار ویدیوی جدید

محمد معتمدی _ خواننده آواز ایرانی _ قصد دارد تیرماه به روی صحنه برود و البته چند ساعت پیش، از انتشار جدیدترین اثر خود خبر داد. به گزارش ایسنا، محمد معتمدی با اعلام این دو خبر در حساب رسمی خود در اینستاگرام در ابتدا درباره کنسرت پیش‌روی خود که ۲۷ تیر در تالار بزرگ وزارت

محمد معتمدی _ خواننده آواز ایرانی _ قصد دارد تیرماه به روی صحنه برود و البته چند ساعت پیش، از انتشار جدیدترین اثر خود خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد معتمدی با اعلام این دو خبر در حساب رسمی خود در اینستاگرام در ابتدا درباره کنسرت پیش‌روی خود که ۲۷ تیر در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار می‌شود، نوشت:

«پس از چهار سال دوباره در تهران روی صحنه خواهیم رفت. اسپانسر یا حامی مالی نداریم و مثل همیشه بیلبورد هم نداریم. فقط شما را داریم و البته خدا را …»

رپرتوار این کنسرت شامل قطعاتی چون آرام من، حالا که میروی، کویر، سوگند، مژده باران، دستم را بگیر، می‌نویسم عشق، باور نمی‌کنی، گل سنگ، سفری در شب، ای ایران و … است.

این هنرمند همچنین ویدیوی قطعه «هزار آرزو» را در اینستاگرام خود منتشر کرد.  

قطعه «هزار آرزو» با آهنگسازی عماد توحیدی، تنظیم آرش صفدری و شعر علیرضا قزوه ساخته شده است.

این قطعه یکی از قطعات یک آلبوم منتشرنشده به تهیه کنندگی مرکز موسیقی حوزه هنری است. قطعه «هزار آرزو» این روزها در تیتراژ برنامه «برسد به دست فردا» پخش می‌شود.

انتهای پیام 

برچسب ها :

ناموجود