مردم آموخته اند هر جایی نظام نیازمند مشارکت است، شرکت کنند

فرمانده کل سپاه با اشاره به اینکه در دوره تحریم توانستیم دستاوردهای بزرگ، باشکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم گفت: مردم ایران آموخته اند هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است شرکت کنند.

به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز، سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گرگان با اشاره به انتخابات پایان سال گفت: انتخابات نشان دهنده چند واقعیت مهم در کشور است.  شاخص بسیار دقیق و واضحی از وجود مردم سالاری در مجموعه جامعه ما است. در جامعه ما ارکان و نهادهای اداره کشور، بر اساس ساختارهای مردم سالارانه است.

وی اظهار داشت: وقتی مردم ما در انتخابات شرکت می کنند و نشاطی که در جامعه ما به صورت بالقوه وجود دارد را به فعلیت تبدیل می کنند، باعث ناامیدی دشمن برای تعقیب طرح های خطرناکی می شود که ظرف سال های گذشته علیه ملت ما اعمال کرده اند و از این به بعد هم  اهداف شومشان را دنبال می کنند، ولی حضور پرشور مردم در صحنه های فعالیت سیاسی مانند انتخابات و راهپیمایی ها، دشمنان را وادار می کند تا محاسباتشان را بازنگری کنند.

سرلشکر سلامی افزود: مردم ما خصوصیت بسیار زیبایی دارند که هر وقت احساس کنند پشت یک سیاست، دشمنان قرار دارند کاملا در مقابل آن آرایش جنگی واقعی به خود می گیرند و این موضوع در زمانهای مختلف کاملا مشهود بوده است.

وی اذعان داشت: ما هر چه پیشرفت داشتیم، پیشرفت هایی که تراز و ارتفاع جهانی دارد، همه آنها در عصر تحریم اتفاق افتاده است، یعنی در دوره تحریم توانستیم دستاوردهای بزرگ، با شکوه و شگفت انگیزی را رقم بزنیم.

فرمانده سپاه تصریح کرد: انتخابات صرفا رای دادن به یک کاندیدا در نقطه ای از کشور نیست، سطح تاثیر این انتخابات جهانی است، وقتی این مشارکت ها تجمیع می شوند، ایران نشان می دهد که همچنان سربلند و متکی بر آرای مردم ، راه خود را در هر شرایطی طی می کند. ما مجبور هستیم پیش برویم و نمی توانیم در نقطه ای متوقف بشویم، توقف سقوط است.

سرلشکر سلامی در پایان گفت: مردم ایران این نکته را آموخته اند که باید زنده و سرزنده در هر جایی که نظام نیازمند مشارکت است و حضور مردم لازم است شرکت کنند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا