مرگ ۲ تن به دلیل گازگرفتگی در حاشیه تهران
مرگ ۲ تن به دلیل گازگرفتگی در حاشیه تهران

رئیس مرکز اورژانس استان تهران از مرگ دو تن درپی استنشاق گازسمی منوکسید کربن در شهرک صنعتی شمس‌آباد خبر داد. محمد اسماعیل توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: در ساعت ۷:۳۹ صبح امروز یک مورد حادثه مسمومیت با گاز منوکسید کربن به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس […]رئیس مرکز اورژانس استان تهران از مرگ دو تن درپی استنشاق گازسمی منوکسید کربن در شهرک صنعتی شمس‌آباد خبر داد.

محمد اسماعیل توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: در ساعت ۷:۳۹ صبح امروز یک مورد حادثه مسمومیت با گاز منوکسید کربن به مرکز فوریت‌های اورژانس ۱۱۵ اطلاع داده شد که درپی آن عوامل اورژانس به محل حادثه واقع در کارخانه‌ای در شهرک صنعتی شمس‌آباد اعزام شدند.

وی با اشاره به حضور تکنسین‌های اورژانس تهران در محل اظهارکرد:‌ با حضور عوامل اورژانس در محل مشخص شد که پنج نفر که در یک فضای بسته داخل کارخانه مشغول استراحت بودند، به دلیل استنشاق گاز سمی منوکسیدکربن دچار مسمومیت شده‌اند. متاسفانه بررسی علائم حیاتی دو نفر از این افراد حاکی از آن بود که این دو نفر به دلیل مسمومیت و کاهش شدید سطح اکسیژن خون جان خود را از دست داده‌اند.

بیشتر بخوانید:‌

چند اقدام ساده اما مهم برای پیشگیری از گازگرفتگی

رئیس مرکز اورژانس استان تهران ادامه داد: همچنین سه نفر دیگر نیز که دارای علائم مسمومیت بودند، خدمات درمانی اولیه را درمحل حادثه دریافت کرده و پس از آن برای ادامه روند درمان به بیمارستان انتقال داده شدند.

انتهای پیام