مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه منصوب شد
مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه منصوب شد

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی  ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و […]

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی  ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با حضور حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه و جمعی از فرماندهان و مسئولین لشکری و کشوری در محل ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد.

در این مراسم با حکم نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام عبدالحمید رئیسی بعنوان مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی  سپاه معرفی و منصوب شد.

 حجة الاسلام  و المسلمین حاجی صادقی، نماینده ولی فقیه درسپاه، با تأکید بر رعایت  همگان به دستورات بهداشتی و تقدیر و تشکر از کادر درمان که بصورت جهادی و خستگی ناپذیر یک سال و نیم هست که فداکارانه در حال خدمت رسانی درمانی به مردم هستند ، افزود: فلسفه وجودی نمایندگی ولی فقیه در سپاه، معنویت افزایی است بنابراین لازم است هر چه داریم  در طبق اخلاص بگذاریم و ممنون شهدا و امام شهدا باشیم و در همان مسیر نورانی آنها قدم برداریم و هرکس بنا بر وظیفه ای که دارد درست عمل کند تا مشمول دعای خیر امام عصر(عجل الله تعالی الشریف) و نائب برحقش مقام معظم رهبری(حفظه الله) قرار بگیریم و اگر به این توفیق دست یافتیم حتمأ عاقبت بخیر می شویم.

 وی با اشاره به ایام حزن و اسارت آل الله خطاب به  پاسداران نیروی دریایی سپاه گفت: شما در جبهه حسینی  برجسته ترین مصادیق در این زمان هستند.

نماینده ولی فقیه در سپاه با اشاره به ایام محرم الاحرام اظهار داشت:امام حسین (علیه السلام) بر گردن ما حق حیات دارند. خداوند در  قرآن به ما می فرمایند  پیروی شما از پیامبر عامل حیات می شود. در فرهنگ پاسداری ما می گوییم سر می دهیم که اسلام سر ندهد. امام حسین (علیه السلام) از مرگ اسلام جلوگیری کرد. امام حسین با زنده نگه داشتن دین حیات ما را تضمین کرد.

وی با اشاره به  شهادت شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شهادت حاج قاسم  احیا  کننده بود. و این تنها بواسطه ولایت پذیری ایشان بود . چرا که حضرت اباالفضل  با ولایتمداری به این مقام رسید نه بواسطه وفا یا شجاعت ایشان.

حاجی صادقی اظهار داشت: نیروی دریایی سپاه در ماموریت های بزرگ و تاثیر گذار نقش بسیار موثری دارد. هم ولی و مولایمان از نیروی دریایی ابراز رضایت دارند و هم فرمانده محترم کل سپاه به نیروی دریایی نگاه ویژه ای دارند  و از حاج آقا صداقت که حقیقتا در این سالها بواسطه توجه و تلاشهای ویژه ای که در مباحث معنوی و خانواده داشتند تشکر و قدردانی می کنم.پیشنهاد مسئولیت حاج آقا رئیسی را خدمت حضرت آقا دادیم که با موافقت ایشان موجب سرور قلبی بنده شد. و اذن دادند که ایشان در  این مسئولیت مهم خدمت کنند.

انتهای پیام/