«مسی اینجاست» – ایسنا
«مسی اینجاست» – ایسنا

لیونل مسی ۲۴ ساعت پس از قطعی‌شدن قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن، پاریس را به مقصد بارسلونا ترک کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، لیونل مسی توانست قهرمانی را با پاری‌سن‌ژرمن در لیگ فرانسه به دست آورد. او ۲۴ ساعت بعد از قهرمانی پاریس را به مقصد اسپانیا ترک کرد و راهی شهر بارسلون شد. […]لیونل مسی ۲۴ ساعت پس از قطعی‌شدن قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن، پاریس را به مقصد بارسلونا ترک کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، لیونل مسی توانست قهرمانی را با پاری‌سن‌ژرمن در لیگ فرانسه به دست آورد. او ۲۴ ساعت بعد از قهرمانی پاریس را به مقصد اسپانیا ترک کرد و راهی شهر بارسلون شد. مسی در مراسم گروه ColdPlay همراه سسک فابرگاس شرکت کرد. در این مراسم هواداران بارسلونا با شعار «مسی اینجاست» بار دیگر از بازگشت این بازیکن به تیم‌شان استقبال کردند.

لیونل مسی دو فصل پیش بارسلونا را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک و با این تیم فرانسوی قراردادی دو ساله امضا کرد. هدف اصلی تیم پاریسی از جذب لیونل مسی قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود که در رسیدن به این هدف ناکام ماند.

مسی فصل خوبی را با پاری‌سن‌ژرمن تجربه نکرد و عملکردش با انتقاد تند هواداران تیم فرانسوی همراه شد. این باعث شده است تا نه او تمایلی برای تمدید قراردادش داشته باشد و نه باشگاه فرانسوی برای ماندنش پیشنهاد تمدید قرارداد بدهد.

هواداران بارسا علاقه زیادی به بازگشت مسی دارند اما طبق گزارش‌های اخیر رسانه‌های اسپانیایی بارسلونا تاکنون پیشنهادی به مسی نداده است و این باعث شده تا او به لیگ عربستان نزدیک‌تر باشد.

انتهای پیاممنبع