کد خبر : 48891
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۱

مشکل قطعی آب گمیشانی‌ها حل شد/ افتتاح ۸۰ پروژه عمرانی هفته دولت در گمیشان

مشکل قطعی آب گمیشانی‌ها حل شد/ افتتاح ۸۰ پروژه عمرانی هفته دولت در گمیشان

ایسنا/گلستان فرماندار گمیشان با بیان اینکه ۸۰ درصد جمعیت شهرستان با مشکل قطعی آب مواجه بودند،‌ گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده این مشکل برطرف شده است. امید سقلی ظهر (چهارشنبه ۲۶ مرداد) در قرارگاه شهید همدانی که به منظور انعکاس خدمات دولت در یک سال گذشته در استانداری گلستان تشکیل شده است، اظهار کرد:

ایسنا/گلستان فرماندار گمیشان با بیان اینکه ۸۰ درصد جمعیت شهرستان با مشکل قطعی آب مواجه بودند،‌ گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده این مشکل برطرف شده است.

امید سقلی ظهر (چهارشنبه ۲۶ مرداد) در قرارگاه شهید همدانی که به منظور انعکاس خدمات دولت در یک سال گذشته در استانداری گلستان تشکیل شده است، اظهار کرد: توجه بی‌نظیر دولت سیزدهم و اختصاص حجم قابل توجهی از اعتبارات به‌ویژه در سفر دولت سبب امیدواری مردم برای بهبود شرایط شده است.

وی با بیان اینکه همزمان با هفته دولت ۸۰ پروژه عمرانی با اعتبار ۲۵۰ میلیارد و ۵۴۸ میلیون تومان افتتاح یا کلنگ‌زنی می‌شود، بیان کرد: سال گذشته هشت هزار و ۵۰۰ خانوار که ۶۵ درصد جمعیت شهرستان را شامل می‌شود با قطعی آب مواجه بودند و برخی از روستاها چندماه آب نداشتند که خوشبختانه با اقدامات دولت مردمی برطرف شده است.

فرماندار گمیشان اضافه کرد: خوشبختانه با نگاه ویژه دولت سیزدهم ۶ قطعه زمین برای حفر چاه در اختیار آب و فاضلاب قرار گرفت و با اجرای ۲۳.۹ میلیارد تومان پروژه امسال ۹۵ درصد مشکل قطعی آب خانوارهای گمیشانی رفع شد.

سقلی با بیان اینکه با احداث پست فوق توزیع با اعتبار ۱۱۰ میلیارد تومان که در هفته دولت افتتاح می‌شود، قطعی برق در بهار و تابستان نداشتیم، یادآور شد: مجتمع فرهنگی هنری گمیش‌تپه که ۱۶ سال روی زمین مانده بود با ۹.۷ میلیارد تومان اعتبار در هفته دولت افتتاح می‌شود.

وی با اشاره به اینکه بندرصیادی با هشت میلیارد تومان و همچنین لایروبی کانال ورودی به سایت میگو با ۷۳۰ میلیون تومان در ایام هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد، تصریح کرد: ۲۰۵ طرح اقتصادی نیز با سرمایه‌گذاری ۴۱۱ میلیاردتومان با اشتغال ۹۶۶ نفر افتتاح می‌شود.

گفتنی است؛ قرارگاه خبری شهید همدانی با هدف تبیین دستاوردها و اقدامات دولت سیزدهم در استانداری گلستان راه‌اندازی شده و ایجاد فضای امیدآفرین و تقویت روحیه خودباوری از جمله اهداف راه‌اندازی این قرارگاه خبری است.

در قرارگاه خبری شهید همدانی به مدت یک هفته مسئولان استان گلستان اعم از فرمانداران، معاونان استاندار، مدیران کل و در نهایت استاندار محترم در روز پایانی فعالیت این قرارگاه به ارائه گزارش عملکرد خواهند پرداخت.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود