کد خبر : 47825
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۴:۱۱

مقتدی صدر: پارلمان منحل و انتخابات زودهنگام برگزار شود

مقتدی صدر: پارلمان منحل و انتخابات زودهنگام برگزار شود

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العالم، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در سخنانی گفت: بعد از اینکه ملت حرف خود را آزادانه و خودجوش زدند، گفت و گو هیچ فایده ای ندارد. وی با بیان اینکه دچار این توهم نشوید که این انقلاب جنگ قدرت است تصریح کرد: من

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از العالم، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در سخنانی گفت: بعد از اینکه ملت حرف خود را آزادانه و خودجوش زدند، گفت و گو هیچ فایده ای ندارد.

وی با بیان اینکه دچار این توهم نشوید که این انقلاب جنگ قدرت است تصریح کرد: من کاملا برای شهادت در راه اصلاحات آماده ام. هرگز راضی نشدم و راضی نمی شوم که خونی ریخته شود.

رهبر جریان صدر عراق گفت: در این جریان (صدر) اشخاص فاسدی وجود دارد و من هرگز آنان را مستثنی نمی کنم. مطمئنم که مردم از همه حتی برخی از جریان (صدر) خشمگین هستند. مردم از تمام طبقه حاکم از جمله اشخاصی در جریان (صدر) دل زده شده اند.

مقتدی صدر در ادامه خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام پس از انحلال پارلمان فعلی شد و تاکید کرد: خواستار قدرت نیستم و به دنبال غنیمت شخصی نیستم بلکه خواهان اصلاحات هستم. در انتخابات زودهنگام پس از انحلال پارلمان دیگر خبری از چهره های قدیمی نباشد.

وی در پایان تاکید کرد: انقلابیون و تحصن کنندگان باید بمانند و به مسیر ادامه دهند.

انتهای پیام/

برچسب ها :

ناموجود