منتخبان جشنواره اقوام ایران زمین تجلیل شدند
منتخبان جشنواره اقوام ایران زمین تجلیل شدند

ایسنا/لرستان منتخبان سومین جشنواره «اقوام ایران زمین» در دو بخش عکس و تایپوگرافی نام ایران در آیین اختتامیه این جشنواره تجلیل شدند. به گزارش ایسنا، در آیین اختتامیه سومین جشنواره «اقوام ایران‌زمین» که امروز، هفتم خردادماه با حضور رشید جعفرپور، قائم‌مقام معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از سوی جهاد دانشگاهی واحد […]ایسنا/لرستان منتخبان سومین جشنواره «اقوام ایران زمین» در دو بخش عکس و تایپوگرافی نام ایران در آیین اختتامیه این جشنواره تجلیل شدند.

به گزارش ایسنا، در آیین اختتامیه سومین جشنواره «اقوام ایران‌زمین» که امروز، هفتم خردادماه با حضور رشید جعفرپور، قائم‌مقام معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از سوی جهاد دانشگاهی واحد لرستان و با مشارکت مرکز لرستان‌شناسی، دانشگاه لرستان، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در سالن همایش‌های دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، از منتخبان این جشنواره در دو بخش عکس و تایپوگرافی نام «ایران» تجلیل شد.

در بخش عکس ضمن تجلیل از داوران این بخش متشکل از علی‎رضا فرزین، عزیز بابانژاد و حسن غفاری از برگزیدگان سیدعلی رضویان، طاهره منصورنژاد و فریدآزادی که به ترتیب به رتبه‌های اول تا سوم دست یافتند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

همچنین در بخش تایپوگرافی نام «ایران» ضمن تجلیل از داوران این بخش شهرام کاظمی، مریم امیری و علی حسین‌پور از برگزیدگان بهمن شمس، عاطفه امیدی و ستاره عامری که به ترتیب اول تا سوم شدند، با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در بخشی از این مراسم از خانواده شهید مدافع امنیت وطن «روح‌الله عجمیان» که در جریان اغتشاشات پاییز سال گذشته در شهر کرج به شهادت رسید، تجلیل شد.

انتهای پیاممنبع