کد خبر : 50224
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۹

مواکب مرز مهران تقویت می‌شوند/ اختصاص یک دستگاه یخ‌ساز  ۷تنی به ایلام

مواکب مرز مهران تقویت می‌شوند/ اختصاص یک دستگاه یخ‌ساز  ۷تنی به ایلام

ایسنا/ایلام معاون اول رئیس جمهور از اختصاص یک دستگاه یخ‌ساز  ۷تنی به استان خبر داد و گفت: روزانه ۸۰۰ قالب یخ از همدان به استان ایلام ارسال می شود. دکتر «محمد مخبر»عصر امروز پنجشنبه ۱۷ شهریور در نشست ستاد اربعین استان در مرز مهران از زحمات مجموعه اعضای ستاد اربعین‌ استان تقدیر و اظهار کرد:

ایسنا/ایلام معاون اول رئیس جمهور از اختصاص یک دستگاه یخ‌ساز  ۷تنی به استان خبر داد و گفت: روزانه ۸۰۰ قالب یخ از همدان به استان ایلام ارسال می شود.

دکتر «محمد مخبر»عصر امروز پنجشنبه ۱۷ شهریور در نشست ستاد اربعین استان در مرز مهران از زحمات مجموعه اعضای ستاد اربعین‌ استان تقدیر و اظهار کرد: در این میان آقای بهرام نیا بصورت انقلابی و  جهادی و سریع اقدامات خوبی در مدت کمی انجام داده‌ند که قابل تقدیر است و تلاش داریم کارهای زیرساختی دیگر که آغاز کرده را تکمیل نمائیم.

وی  با اشاره به مشکلات مالی و اعتباری در حوزه اربعین گفت: بحث تخصیص بودجه در استان ایلام به ویژه در حوزه اربعین را با جدیت دنبال خواهیم کرد.

معاون اول رئیس جمهور در ادامه از نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و همه اعضای ستاد اربعین، سپاه پاسداران دستگاه های نظامی، انتظامی، امنیتی و مرزبانی و اجرایی و … که با وحدت و همدلی در برگزاری کنگره عظیم اربعین مشارکت داشته قدردانی کرد.

وی ابراز امیدواری کرد که این روحیه وحدت و همدلی در استان روزبه روز تقویت شود.

وی ادامه داد: ظرف ۴۸ ساعت آینده پیرو درخواست نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و استاندار ایلام ارزاق به مواکب ارسال خواهد شد و مواکب بیشتر تقویت می شوند.

معاون اول رئیس جمهور  گفت: پیرو درخواست استاندار ایلام در خصوص نیاز به کانکس های یخچالدار به استان، این موضوع پیگیری و این کانکس ها ارسال خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه  لیفتراک توسط ستاد بازسازی عتبات عالیات به استان ارسال می شود، اضافه کرد: همچنین یک دستگاه یخساز  هفت تنی به استان اختصاص می یابد و روزانه ۸۰۰ قالب یخ از همدان به استان ایلام ارسال می شود.

وی افزود: با هماهنگی انجام شده با وزیر بهداشت اقلام دارویی لازم نیز به استان ارسال می شود. 

 مخبر در ادامه خواستار تقویت مواکب داخل شهر شد و گفت: دو هواپیمای آب پاش نیز زودتر فعالیت خود را در جهت خنک سازی مسیر زوار آغاز کنند.

وی ادامه داد: هر نیازی که استان در خصوص اربعین داشته باشد تلاش می‌کنیم در اسرع وقت تامین شود.

معاون اول رئیس جمهور در پایان گفت: مدیریت زمان و زمانبندی سفر برای زائران بسیار مهم است و بایست طوری برنامه ریزی شود با توجه به استقبال فراوان از مرز مهران و گرمای هوا مردم توقف زیادی در شهر و مرز نداشته باشند.

انتهای پیام 

برچسب ها :

ناموجود