مودریچ: آنچلوتی شایسته ماندن در رئال است
مودریچ: آنچلوتی شایسته ماندن در رئال است

هافبک کروات رئال مادرید بعد از شکست سنگین تیمش برابر منچستر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به حمایت از کارلو آنچلوتی پرداخت. به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در دیدار برگشت برابر منچستر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نمایش ناامید کننده‌ای داشت و با ۴ گل شکست […]هافبک کروات رئال مادرید بعد از شکست سنگین تیمش برابر منچستر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا به حمایت از کارلو آنچلوتی پرداخت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید در دیدار برگشت برابر منچستر سیتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا نمایش ناامید کننده‌ای داشت و با ۴ گل شکست خورد.

ببینید:

خلاصه بازی منچسترسیتی – رئال مادرید

بعد از این شکست انتقادها از کارلو آنچلوتی زیاد شده است اما لوکا مودریچ به حمایت از سرمربی ایتالیایی پرداخت و گفت: این تیم هنوز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به نظرم که باید به تیم و آنچلوتی فرصت داد. می‌دانم که وقتی تیم شکست می‌خورد انتقادها بسیار زیادی می‌شود اما همین تیم سال قبل به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید.

مودریچ ادامه داد: کارلو آنچلوتی شایسته ماندن در رئال مادرید است و به نظرم باید او در تیم باقی بماند.

مودریچ به احتمال خیلی زیاد قراردادش را یک فصل دیگر با رئال تمدید کند و در تیم باقی بماند البته کارلو آنچلوتی یک فصل دیگر و تا سال ۲۰۲۴ با رئال قرارداد دارد اما گمانه زنی‌ها درباره بازگشت زیدان زیاد است.

انتهای پیاممنبع