مومنی درگذشت سرلشکر فیروزآبادی را تسلیت گفت
مومنی درگذشت سرلشکر فیروزآبادی را تسلیت گفت

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی درگذشت سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت. به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ در متن پیام سردار مومنی آمده است: «درگذشت سردار سرلشکر بسیجی سید […]

دبیرکل ستاد مبارزه با موادمخدر در پیامی درگذشت سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا و رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی ستاد مبارزه با موادمخدر؛ در متن پیام سردار مومنی آمده است: «درگذشت سردار سرلشکر بسیجی سید حسن فیروزآبادی مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، رئیس سابق ستاد کل نیروهای مسلح و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام را که عمر پربرکت خود را در فراز و نشیب عصر نورانی انقلاب اسلامی، صرف اعتلای نظام مقدس اسلامی و سربلندی و اقتدار نیروهای مسلح نمود، موجب تاثر و تالم فراوان گردید.

بدون تردید تلاش های مجاهدانه، خدمات ارزشمند و نقش تاثیرگذار ایشان در مسئولیت های مختلف از جمله ریاست ستاد کل نیروهای مسلح در افزایش سطح توانمندهای نیروهای مسلح برای تامین امنیت و اقتدار ملی درخشان و ماندگار است.

اینجانب ضایعه درگذشت آن چهره انقلابی و خدمتگذار را به محضر فرماندهی معظم کل قوا (مدظله العالی)، خانواده محترم ایشان و رزمندگان سال‌های دفاع مقدس تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند سبحان برای آن مرحوم غفران و رحمت الهی و برای سوگواران صبر و شکیبایی خواستارم».

انتهای پیام