نایلون حبابدار با کیفیت بالا
نایلون حبابدار با کیفیت بالا

نایلون ها از پر مصرف ترین متریال بسته بندی هستند که به دلیل ویژگی های خوبی که دارند در صنعت بسته بندی مورد توجه واقع شده اند. انواع نایلون های بسته بندی مانند نایلون شیرینگ، نایلون عریض، نایلون حبابدار ، فیلم استرچ و…. هر  یک می توانند برای بسته بندی های مختلف با کارایی متفاوت […]

نایلون ها از پر مصرف ترین متریال بسته بندی هستند که به دلیل ویژگی های خوبی که دارند در صنعت بسته بندی مورد توجه واقع شده اند. انواع نایلون های بسته بندی مانند نایلون شیرینگ، نایلون عریض، نایلون حبابدار ، فیلم استرچ و…. هر  یک می توانند برای بسته بندی های مختلف با کارایی متفاوت مورد استفاده قرار گیرند. یکی از نایلون های پرمصرف در بسته بندی کالا ها ، نایلون حبابدار است. نایلون حبابدار یا نایلون ضربه گیر را همه ی ما می شناسیم و تا حدودی با کاربرد آن آشنا هستیم . در این مقاله می خواهیم به نایلون حباب دار و ویژگی های آن بپردازیم.

شرکت دریا پلاستیک فروش نایلون حبابدار و انواع نایلون های بسته بندی را با بالاترین سطح کیفی ارائه می کند و تمامی محصولات این مجموعه در نوع مرغوب هستند. این مجموعه ی تولیدی به علت پخش مستقیم از کارخانه ، قیمت گذاری بسیار مناسبی را در نظر گرفته است. برای خرید نایلون حبابدار با کارشناسان فروش ما در این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

نایلون حباب دار

ویژگی های نایلون حبابدار :

 • سبک بودن
 • نرم بودن
 • کاربرد آسان
 • استحکام و ضربه گیری بالا
 • جلوگیری کردن از نفوذ گرد و خاک، آلودگی، نور و رطوبت به داخل بسته ها

کاربرد نایلون ضربه گیر

 • بسته بندی لوازم خانگی
 • بسته بندی قطعات خودرو
 • استفاده به عنوان عایق
 • بسته های پستی
 • بسته بندی کالا های چوبی
 • بسته بندی قطعات و لوازم الکترونیکی
 • استفاده در کیسه خواب به علت نرمی و راحتی و عایق بودن آن در مقابل حرارت

قیمت نایلون حبابدار

قیمت نایلون حبابدار یکی از فاکتور های مهم در خرید نایلون ضربه گیر است. قیمت نایلون حبابدار به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی از این عوامل موثر در قیمت پلاستیک حبابدار، ضخامت نایلون است. هر چه ضخامت نایلون ضربه گیر بیشتر باشد در نتیجه قیمت آن بیشتر خواهد شد. از دیگر عوامل موثر در قیمت نایلون حبابدار ، تعداد لایه است و هر چه تعداد لایه ها بالاتر باشد ،نایلون استحکام بالاتری دارد و قیمت این نایلون افزایش پیدا خواهد کرد. میزان انعطاف پذیری ، وزن نایلون، مقاومت نایلون از موارد موثر در قیمت نایلون حبابدار است.

نایلون حبابدار

جنس نایلون ضربه گیر

نایلون ضربه گیر از جنس پلی اتیلن است. حباب های موجود بر روی پلاستیک به عنوان ضربه گیر عمل می کند و باعث می شود آسیبی به لوازم شکستنی وارد نشود. از نایلون حبابدار برای انواع بسته بندی ها به ویژه بسته بندی کالا های شکستنی استفاده می شود. نایلون حبابدار در یک سطح خود دارای حباب است و سطح دیگرش که در تماس با کالا ها قرار می گیرد ، صاف و نرم است. این نایلون قدرت بالایی در ضربه گیری دارد و می تواند بهترین حفاظت را از کالا ها داشته باشد.

بسته بندی با نایلون حبابدار

امروزه بسیاری از کارخانجات برای بسته بندی محصولاتشان از نایلون حباب دار استفاده می کنند تا بتوانند پوشش مناسبی را برای محصولاتشان ایجاد نمایند. استفاده از نایلون حبابدار بسیار آسان بوده و امروزه برای انواع کالا ها به ویژه کالا های شکستنی از نایلون حباب دار استفاده می شود. نایلون حبابدار دارای ضربه گیری قوی است و مانع از ورود ضربه به کالا ها شده و از آسیب دیدگی آن جلوگیری می کند. نایلون حبابدار مقاوم در برابر ضربات وارده به کالا می باشد و می تواند از شکستگی کالا جلوگیری نماید، بدین ترتیب برای محصولات شیشه ای مانند ظروف همچنین برای قطعات حساس از نایلون حباب دار استفاده می شود. نایلون ضربه گیر به تنهایی بسته بندی کاملی است اما می توان آن را به همراه کارتن نیز به کار برد به این صورت که کالا ها را یکی یکی با استفاده از نایلون ضربه گیر پوشش داده و همه را در کارتنی قرار داد. می توان برای پوشش دهی کامل با استفاده از نایلون ضربه گیر ، از چسب استفاده کرد. در زمان بسته بندی کالا ها با استفاده از نایلون حبابدار دقت داشته باشید که نایلون حباب دار را طوری دور کالا بپیچید که حباب های آن در سطح خارجی نباشند و در تماس با آن کالا باشد تا حفاظت بیشتری به عمل آید. برخی از انواع نایلون حباب دار ، کیسه ای هستند که این نوع نایلون حبابدار به صورت کیسه ای بوده و برای برخی از کالا ها مانند قطعات کوچکی مانند فلش ، پاوربانک و…. بهترین انتخاب است بنابراین این وسایل کوچک را می توانید ابتدا در نایلون حبابدار کیسه ای قرار دهید و سپس در جعبه ی مخصوصش قرار دهید. دقت کنید که برای بسته بندی قطعات الکترونیکی حساس به الکتریسیته ی ساکن از نایلون ضربه گیر آنتی استاتیک استفاده کنید.

 خرید نایلون حبابدار مرغوب

در زمان خرید نایلون حباب دار دقت کنید که نایلون حبابداری که تهیه می کنید دارای کیفیت مطلوب باشد زیرا در صورتی که کیفیت نایلون حباب دار بالا باشد ، می تواند محافظت خوبی را ایجاد نماید. شرکت دریا پلاستیک انواع نایلون ها را با بالاترین سطح کیفی ارائه می نماید. خرید نایلون حبابدار مرغوب و درجه یک را از این مجموعه بخواهید. شرکت دریا پلاستیک فروش نایلون ضربه گیر را در انواع مختلف ارائه می کند و مشتریان گرامی می توانند متناسب با بسته بندی های مورد نظرشان خرید نایلون ضربه گیر را در نوع مناسب انجام دهند. فروش انواع نایلون ضربه گیر در ابعاد مختلف انجام می گیرد همچنین این نایلون ها از نظر تعداد لایه و اندازه ی حباب ها متنوع هستند بنابراین شناخت نایلون ها برای انتخاب نوع مناسب از نایلون حباب دار بسیار مهم است.

 انواع نایلون حبابدار

نایلون حبابدار در اشکال مختلف مانند کیسه های حباب دار، ورق های بسته بندی حباب دار، پست کننده حباب دار و غیره به تولید می رسند که هر یک مناسب برای انواعی از بسته بندی ها می باشد. با انتخاب صحیح نوع نایلون حبابدار می توانید بسته های خوبی را ایجاد کنید. یکی از انواع نایلون حباب دار پر مصرف ، کیسه نایلون ضربه گیر است. استفاده از نایلون حبابدار کیسه ای بسیار راحت است. نایلون ضربه گیر چسب دار برای انواع شیشه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

همچنین انواع دیگر نایلون حباب دار شامل نایلون حبابدار چسبنده، نایلون حبابدار بازدارنده خوردگی فرار و نایلون حباب دار آنتی استاتیک می باشند که هر یک می تواند برای طیف گسترده ای از بسته بندی ها مورد استفاده قرار گیرد. همچنین نایلون ضربه گیر در دسته بندی مختلفی می باشند و بر اساس دسته بندی نایلون حبابدار آنتی استاتیک دارای رنگ صورتی است یا نایلون ضربه گیر بازدارنده های خوردگی فرار آبی می باشد.

تایلون حبابدار

فروش نایلون ضربه گیر با قمیت ارزان

در صورتی که می خواهید خرید نایلون حبابدار را انجام دهید در ابتدا باید نوع و ابعاد نایلون را بدانید. نوع نایلون حبابدار و ابعاد آن باید متناسب با محصولات و استفاده ای که از این نایلون دارید باشد. از نایلون ضربه گیر برای بسته بندی محصولات و یا بسته بندی در انتقال لوازم در اسباب کشی ها استفاده می شود.  فروش نایلون حباب دار با قیمت ارزان توسط شرکت دریا پلاستیک ارائه می شود بنابراین شما می توانید از طریق سایت دریا پلاستیک اقدام به خرید انواع نایلون های بسته بندی نمایید.

شرکت دریا پلاستیک از مراکز فروش نایلون ضربه گیر و سایر نایلون های بسته بندی می باشد که انواع نایلون ها را با بهترین قیمت عرضه می نماید. برای خرید نایلون حبابدار با بهترین قیمت به سایت دریا پلاستیک مراجعه کنید.

 https://daryapelastic.com/