نتانیاهو دستور تداوم تشدید حملات به مقاومت غزه را صادر کرد! – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
نتانیاهو دستور تداوم تشدید حملات به مقاومت غزه را صادر کرد! – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ارتش و نیروهای امنیتی این رژیم دستور داده است تا با تمام توان جنبش جهاد اسلامی را هدف قرار دهند و به سیاست تهاجمی علیه آن ادامه دهند. منابع عبری زبان دقایقی پیش گزارش دادند که دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای […]به گزارش خبرگزاری مهر، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به ارتش و نیروهای امنیتی این رژیم دستور داده است تا با تمام توان جنبش جهاد اسلامی را هدف قرار دهند و به سیاست تهاجمی علیه آن ادامه دهند.

منابع عبری زبان دقایقی پیش گزارش دادند که دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی با صدور بیانیه‌ای از دستور بنیامین نتانیاهو بر ادامه عملیات نظامی بی‌وقفه ارتش ضد فرماندهان جنبش جهاد اسلامی در پی حملات توفنده موشکی امروز مقاومت به اراضی اشغالی خبر داد.

‌به گزارش رسانه‌های عبری در سرزمین‌های اشغالی، بنیامین نتانیاهو دقایقی پیش در پایان نشست اضظراری خود با وزیران امنیتی خود در پی حملات موشکی بی امان مقاومت به عمق اراضی اشغالی خواستار تداوم حملات و ترور رهبران جهاد اسلامی در نوار غزه شد.

«یوآف گالانت» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی هم در نشست امنیتی کابینه گفت که دستور داده است تا تمام تدابیر برای آمادگی به منظور گسترش دامنه درگیری‌ها اتخاذ شود.منبع