کد خبر : 42277
تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۳

نشستی برای نوشته‌های ایتالو کالوینو

نشستی برای نوشته‌های ایتالو کالوینو

نشست نقد کتاب «کلکسیون شن» ایتالو کالوینو با ترجمه هاله ناظمی روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در شهرکتاب برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، نشست نقد و بررسی کتاب «کلکسیون شن» روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۵ با حضور محبوبه خدایی، محمدحسین رمضان کیایی و هاله ناظمی به‌صورت مجازی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود. در معرفی این کتاب عنوان

نشست نقد کتاب «کلکسیون شن» ایتالو کالوینو با ترجمه هاله ناظمی روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه در شهرکتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، نشست نقد و بررسی کتاب «کلکسیون شن» روز سه‌شنبه ۲۷ اردیبهشت‌ماه ساعت ۱۵ با حضور محبوبه خدایی، محمدحسین رمضان کیایی و هاله ناظمی به‌صورت مجازی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

در معرفی این کتاب عنوان شده است: «کلکسیون شن» مجموعه‌ای از مقالات و نوشته‌های جذاب ایتالو کالوینو است که آن‌ها را از پاریس برای روزنامه‌های ایتالیایی می‌فرستاد. این کتاب معرف برداشت کالوینو از موزه‌های پاریس و نظراتش درباره‌ پدیده‌های مختلف از جمله ادبیات است. افزون بر آن، شامل مشاهدات نویسنده در سفر به سه کشور مکزیک، ژاپن و ایران است که فصل پایانی کتاب را تشکیل می‌دهند.

این کتاب به‌کوشش نشر هرمس و با برگردان هاله‌ ناظمی در اختیار مخاطبان قرار گرفته‌است.

علاقه‌مندان می‌توانند این نشست را از اینستاگرام مرکز فرهنگی شهرکتاب به‌نشانی ketabofarhang، کانال تلگرام bookcitycc و صفحه‌ این مرکز در آپارات پیگیری کنند.

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود