نقش سلبریتی‌ها در جهت‌دهی به اذهان جامعه
نقش سلبریتی‌ها در جهت‌دهی به اذهان جامعه

مستند «تروکاژ» به تهیه‌کنندگی احسان شادمانی و کارگردانی محمد هادی نعمتی دوشنبه ـ ۱۱ مهر ماه ـ ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند به نویسندگی سجاد بلوکات تولید سال ۱۳۹۹ است که روایتی از نحوه مدیریت چهره‌های مشهور سینمای دنیا […]

مستند «تروکاژ» به تهیه‌کنندگی احسان شادمانی و کارگردانی محمد هادی نعمتی دوشنبه ـ ۱۱ مهر ماه ـ ساعت ۲۱ از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند به نویسندگی سجاد بلوکات تولید سال ۱۳۹۹ است که روایتی از نحوه مدیریت چهره‌های مشهور سینمای دنیا را در غرب به تصویر می‌کشد.

قرار است در مستند «تروکاژ» نقش سلبریتی‌ها در جهت‌دهی به اذهان جامعه در رویدادهای گوناگون بررسی و تحلیل شود.

همچنین مستند «تروکاژ» ضمن بررسی شخصیت هنرمندان در رویدادهای گوناگون سیاسی و اجتماعی، قوانین کمپانی‌های رسانه‌ای مطرح دنیا در برخورد با فعالیت‌های اجتماعی و سیاسی هنرمندان در جامعه را تبیین و تحلیل می کند.

موضوع اخذ روادید کشور آمریکا و فعالیت‌های سیاسی برخی از هنرمندان در ایران نیز از دیگر موضوعات این مستند است که میتوانید امشب بیننده آن باشید.

مستند آرشیوی “تروکاژ” با گویندگی ناصر طهماسب به مدت ۳۰ دقیقه امشب ساعت ۲۱ تقدیم نگاه مخاطبان می شود و ساعت ۱:۳۰ بامداد و ۱۰ صبح روز سه شنبه نیز بازپخش خواهد شد. 

انتهای پیام