نیروی انتظامی قم حامی محیط زیست است
نیروی انتظامی قم حامی محیط زیست است

ایسنا/قم فرمانده انتظامی استان قم گفت: مسأله محیط زیست در تأمین امنیت و سلامت مردم، دارای اهمیت فوق العاده ای است، از این رو نیروی انتظامی همواره حامی و کمک کار مجموعه محیط زیست خواهد بود.   سردار سید محمود میرفیضی امروز ۱۵ شهریورماه در دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مسأله محیط […]

ایسنا/قم فرمانده انتظامی استان قم گفت: مسأله محیط زیست در تأمین امنیت و سلامت مردم، دارای اهمیت فوق العاده ای است، از این رو نیروی انتظامی همواره حامی و کمک کار مجموعه محیط زیست خواهد بود.  

سردار سید محمود میرفیضی امروز ۱۵ شهریورماه در دیدار مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: مسأله محیط زیست در تأمین امنیت و سلامت مردم، دارای اهمیت فوق العاده ای است، از این رو نیروی انتظامی همواره حامی و کمک کار مجموعه محیط زیست خواهد بود.  

وی با بیان اینکه موضوعاتی همچون اشتغال و توسعه اقتصادی نباید دستاویزی برای تخریب طبیعت و محیط زیست باشد، تصریح کرد: برای پیشگیری و مقابله با تخلفات زیست محیطی باید همه نهادها و دستگاههای مرتبط پای کار باشند تا به اهداف مورد نظر دست یافته و ضمن بهبود وضعیت محیط زیست استان، شاهد تکرار تخلفات در سطح جامعه نباشیم.  

وی همچنین از استقرار صنایع آلاینده متعدد در استان قم در دهه های گذشته اظهار تأسف کرد و گفت: باید با ایجاد تعامل و هماهنگی هرچه بیشتر و برگزاری جلسات مشترک، شیوه نامه مشخصی برای مقابله مؤثر با تخلفات زیست محیطی در استان قم به دست آمده و بتوانیم از بروز برخی تخلفات به ویژه در موضوع جابجایی و تخلیه غیرقانونی پسماند و شکار و صید جانوران وحشی جلوگیری کنیم.  

فرمانده انتظامی استان قم در پایان از آمادگی کامل این مجموعه برای همکاری های عملیاتی و آموزشی با اداره کل حفاظت محیط زیست استان قم خبر داد و گفت: همه مردم و مسئولان برای حفظ و حراست از محیط زیست باید متعهد بوده و اجازه ندهیم عده ای سودجو و متخلف، طبیعت و محیط زیست کشورمان را از میان ببرند.

انتهای پیام