نیکفر: به من باشد ۳ سال دیگر تمدید می‌کنمایسنا/اصفهان سرپرست باشگاه سپاهان گفت: برنامه بازیکنان با سرمربی است. نیم فصل که سرمربی اسامی را به ما بدهد، با نظر او بازیکنی را جذب یا از لیست خارج می‌کنیم. از عملکرد مورایس راضی هستیم ولی هر قراردادی دو طرفه است. اگر به من باشد ۳ سال دیگر با او تمدید می‌کنم.

منوچهر نیکفر در حاشیه دیدار تیم‌های سپاهان و مس و با توجه به نخستین حضور رسمی‌اش در بازی سپاهان به عنوان سرپرست باشگاه ضمن تشکر از زحمات مدیرعامل پیشین، اظهار کرد: سعی می‌کنم همان استراتژی آقای ساکت را ادامه بدهم. در سپاهان با رفتن یا آمدن یک نفر برنامه‌ها تغییر پیدا نمی‌کند و باشگاه در همان مسیر خودش ادامه می‌دهد. شرکت فولاد مبارکه هم همیشه حمایت خودش را خواهد داشت. سعی می‌کنیم آرامش را در تیم حفظ کنیم. امیدوارم بتوانم به عنوان مدیر عامل باشگاه تمدید قرارداد بازیکنان و خواسته‌های سرمربی را تامین کنم.

وی در خصوص حذف برخی رشته‌ها در باشگاه سپاهان، افزود: باید بررسی کنیم. سپاهان یک باشگاه چند رشته‌ای و هدفش خدمت به جامعه ورزش اصفهان است. زمانیکه خودم در هیات مدیره بودم با توجه به استعدادهایی که در استان حضور دارند، تلاش می‌کردیم تعدد تیم داشته باشیم. 

سرپرست سپاهان تاکید کرد: بهترین روش برای سالم کردن جامعه، ورزش است. تلاش می‌کنیم جوان‌ها را جذب کنیم و جامعه‌ای سالم داشته باشیم.با تصمیم هیات مدیره چند تیم منحل شدند که باید بررسی شود. سیاست ما این است تا جاییکه می‌توانیم البته با تمرکز بر فوتبال که طرفدار زیاد دارد، از تیم های دیگر هم غافل نشویم.

مدیرعامل سپاهان همچنین با اشاره به قرارداد دوباره امید نورافکن، تصریح کرد: قرارداد او تعیین تکلیف نشده بود. مصدوم هم بود، دیشب با او به توافق رسیدیم و قرارداد را امضا کردیم. سعی کردیم محرومیتش با مصدومیتش انطباق پیدا کند و به ترکیب تیم برگردد.

نیکفر درخصوص تمدید قرارداد بازیکنانی مانند رامین رضاییان در پایان فصل، توضیح داد: برنامه بازیکنان با سرمربی است. نیم فصل که سرمربی اسامی را به ما بدهد با نظر او بازیکنی را جذب یا از لیست خارج می‌کنیم. از عملکرد مورایس راضی هستیم ولی هر قراردادی دو طرفه باشد. اگر به من باشد، سه سال دیگر با او تمدید می‌کنم.

او در ادامه با بیان اینکه رسانه‌ها از سپاهان حمایت کنند، یادآور شد: موفقیت هر تیمی به چهار پایه رسانه، هوادار، بازیکن و مدیریت فنی تیم و مدیریت باشگاه بستگی دارد. هر کدام از این پایه‌ها تزلزل پیدا کند، ثبات تیم از بین می‌رود. مانند سابق از سپاهان حمایت کنید. این تیم امسال تنها نماینده کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا و فراتر از یک تیم استانی است. یک تیم ملی و چشم یک ملت به این تیم است.

سرپرست سپاهان در پاسخ به اینکه هواداران امیدوار به تماشای بازی‌های آسیایی در نقش جهان هستند، گفت: تلاش خودمان را می‌کنیم. نقش جهان با این همه سرمایه‌گذاری ایجاد شده که بازی‌های بزرگی در آن برگزار شود. با مسئولین ذیربط هماهنگی لازم را انجام می‌دهیم. تلاش می‌کنیم از این سرمایه ملی به نحو احسن استفاده شود. 

او تاکید کرد: این ورزشگاه برای همین روزها ساخته شده، ارزش و سطح فوتبال ما را در آسیا نشان می‌دهد. داشتن چنین ورزشگاهی باعث افتخار است. باید تدبیر لازم را اتخاذ کنیم که بازی‌ها در این ورزشگاه برگزار شوند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

دکمه بازگشت به بالا