هدف ما ایجاد یک فرهنگ و حرکت قرآنی در همه امورات است
هدف ما ایجاد یک فرهنگ و حرکت قرآنی در همه امورات است

ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فعلاً در میانه حرکت هستیم و در حال شتاب گرفتن برای ایجاد یک فرهنگ و حرکت قرآنی در همه امورات هستیم. منصور احمدی پنجم بهمن در دیدار معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان، اظهار کرد: ما در ابتدای […]ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: فعلاً در میانه حرکت هستیم و در حال شتاب گرفتن برای ایجاد یک فرهنگ و حرکت قرآنی در همه امورات هستیم.

منصور احمدی پنجم بهمن در دیدار معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با دکتر فرهاد زیویار استاندار لرستان، اظهار کرد: ما در ابتدای شروع حرکت در حوزه فرهنگ، هنر، رسانه و قرآن لرستان چند هدف را برای حرکت در عرصه فرهنگ و مهندسی فرهنگی به عنوان یک راهبرد اجرایی هدفگذاری کردیم.

وی ادامه داد: مهم‌ترین هدف ما تزریق محتوای دینی براساس سبک زندگی اسلامی و قرآنی به همه برنامه‌ها بود.

احمدی عنوان کرد: اولین سیاست راهبردی ما تزریق محتوا براساس قرآن به همه برنامه‌های ماست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: تا الان بیش از ۵۰۰ برنامه اجرا شده و هدفگذاری کردیم در ۱۰ ماه آینده ۱۰ رویداد بزرگ فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای را با بیش‌ از ۱۰۰۰ برنامه اجرا کنیم.

وی افزود: برای ایجاد موج فرهنگی و هنری باید ریزبرنامه‌ها در سراسر استان و جاهایی که مرکز فرهنگی نداریم محتواسازی و اجرای برنامه‌های فرهنگی را مدنظر داریم.

احمدی تصریح کرد: از الان تا ۶ ماهه ابتدایی سال ۱۴۰۲ اوج قله خدمات و زحمات اداره‌کل فرهنگ ارشاد اسلامی لرستان است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان بیان کرد: فعلاً در میانه حرکت هستیم و در حال شتاب گرفتن برای ایجاد یک فرهنگ و حرکت قرآنی در همه امورات هستیم.

انتهای پیاممنبع