کد خبر : 50205
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۰

همکاری فردین خلعتبری با رحمانیان

همکاری فردین خلعتبری با رحمانیان

«اتاق محترم» هشتمین همکاری مشترک فردین خلعتبری با محمد رحمانیان است که از دوشنبه ۲۱ شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت. به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی گروه، فردین خلعتبری در هشتمین همکاری خود با محمد رحمانیان، موسیقی نمایش «اتاق محترم» را می‌سازد. این نمایش بر اساس نمایشنامه‌ی «اتاق ورونیکا» اثر

«اتاق محترم» هشتمین همکاری مشترک فردین خلعتبری با محمد رحمانیان است که از دوشنبه ۲۱ شهریور در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط‌عمومی گروه، فردین خلعتبری در هشتمین همکاری خود با محمد رحمانیان، موسیقی نمایش «اتاق محترم» را می‌سازد. این نمایش بر اساس نمایشنامه‌ی «اتاق ورونیکا» اثر آیرا لوین و برگردان شهرام زرگر است که از دوشنبه ۲۱ شهریور ساعت ۲۰ به تهیه‌کنندگی امیرحسین نفر در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود.

فردین خلعتبری موسیقی‌دان و آهنگساز ایرانی متولد سال ۱۳۴۳ در نوشهر است. او موسیقی را با ساز فلوت آغاز کرد و بعد از انصراف از رشته سازه دانشگاه صنعتی شریف به سراغ موسیقی رفت و در دانشکده هنرهای زیبا تحصیلات خود را در زمینه موسیقی ادامه داد.
خلعتبری پیش‌تر با محمد رحمانیان در فیلم‌های «کنسل» و «سینما نیمکت» همچنین نمایش‌های «ترانه‌های قدیمی»، «ترانه‌های محلی»، «مجلس ضربت زدن»، «چخوف ساد» و «دعوت به دو نمایش همراه» همکاری داشته است.

پانته‌آ بهرام، امیر جعفری، نازنین کریمی و مجید رحمتی بازیگران «اتاق محترم» هستند.

پیش‌فروش بلیت از پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳ در سامانه ایران کنسرت آغاز شده است.

انتهای پیام 

برچسب ها :

ناموجود