واکنش ام‌باپه بعد از تاریخ‌سازی با PSG
واکنش ام‌باپه بعد از تاریخ‌سازی با PSG

فوق ستاره پاری سن ژرمن بسیار خوشحال است که توانست یک رکورد جدید را در تاریخ باشگاه به ثبت رساند و زمینه را برای پیروزی قاطع تیمش مهیا کند. به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، پاری سن ژرمن با درخشش کیلیان ام‌باپه توانست در جام حذفی فرانسه یک پیروزی قاطع را به دست […]فوق ستاره پاری سن ژرمن بسیار خوشحال است که توانست یک رکورد جدید را در تاریخ باشگاه به ثبت رساند و زمینه را برای پیروزی قاطع تیمش مهیا کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، پاری سن ژرمن با درخشش کیلیان ام‌باپه توانست در جام حذفی فرانسه یک پیروزی قاطع را به دست آورد. پاری سن ژرمن با ۷ گل حریف خود،‌ “پایس د کسل” را در هم کوبید. ام‌باپه در این بازی درخشید. او توانست ۵ گل به ثمر برساند و یک پاس گل هم بدهد.

ام‌باپه به نخستین بازیکن در تاریخ باشگاه پاری سن ژرمن تبدیل شد که توانسته در یک بازی ۵ گل به ثمر برساند. او بعد از بازی اینگونه به تاریخ سازی خود واکنش نشان داد: بسیار خوشحالم. ما برای صعود و پیروزی به اینجا آمدیم. با جدیت کامل به میدان رفتیم و به حریف خود احترام گذاشتیم و این باعث شد که این پیروزی پر گل را به دست  آوریم.

او ادامه داد: این بازی فرصت خوبی برای ما و آنها بود چرا که ما هم زمانی بازیکنان ناشناخته ای بودیم. جام حذفی رقابت مهمی برای ماست و خوشحالیم که در این جام به میدان می‌رویم.

ام‌باپه درباره مواجهه با مارسی در مرحله بعد جام حذفی گفت: این یک بازی حساس است و ما خود را آماده آن خواهیم کرد اما فعلا یک بازی مهم دیگر برابر رمس داریم و باید آماده این بازی شویم.

انتهای پیاممنبع