واکنش حماس به سفر وزیر خارجه آمریکا/اعتصاب کامل در جبل المکبر قدس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان
واکنش حماس به سفر وزیر خارجه آمریکا/اعتصاب کامل در جبل المکبر قدس – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، عبداللطیف قانوع سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز سه شنبه در سخنانی تاکید کرد: سفر آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به فلسطین اشغالی موجب افزایش حمایت‌های آمریکا از رژیم اشغالگر خواهد شد. این سفر پوششی برای کابینه تندر و افراطی رژیم صهیونیستی برای پیشبرد […]


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رسانه های فلسطینی، عبداللطیف قانوع سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز سه شنبه در سخنانی تاکید کرد: سفر آنتونی بلینکن وزیر خارجه آمریکا به فلسطین اشغالی موجب افزایش حمایت‌های آمریکا از رژیم اشغالگر خواهد شد.

این سفر پوششی برای کابینه تندر و افراطی رژیم صهیونیستی برای پیشبرد سیاست‌های جنایتکارانه خود و تشدید تجاوزات علیه ملت، مقدسات و اسرای فلسطین است.

نسبت به تشدید تجاوزات و جنایات کابینه تندرو صهیونیستی علیه سرزمین، ملت و مقدسات فلسطین و پیامدهای آن بر منطقه هشدار می‌دهیم.

تعرض دوباره شهرک نشینان به مسجدالاقصی

شهرک‌نشینان اشغالگر صهیونیست امروز سه شنبه تحت حمایت نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی به مسجد الاقصی یورش بردند.

اعتصاب کامل در منطقه جبل المکبر قدس اشغالی

فلسطینیان ساکن منطقه جبل المکبر در جنوب شرقی قدس اشغالی امروز در اعتراض به یورش های اخیر نظامیان صهیونیست به این منطقه و تخریب منازل فلسطینی اعتصاب کردند.

جوانان فلسطینی نیز با آتش زدن لاستیک و ایجاد موانع مسیر ورودی به این منطقه را مسدود کردند.

تجمع حامیان فلسطین در نیویورک

جمعی از حامیان فلسطین در اعتراض به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی به ویژه در به شهادت رساندن ۱۰ جوان فلسطینی در جنین اقدام به برگزاری تظاهرات در شهر نیویورک کردند.

واکنش حماس به سفر وزیر خارجه آمریکا/اعتصاب کامل در جبل المکبر قدس

واکنش حماس به سفر وزیر خارجه آمریکا/اعتصاب کامل در جبل المکبر قدس

واکنش حماس به سفر وزیر خارجه آمریکا/اعتصاب کامل در جبل المکبر قدسمنبع