وحدت بین نیروهای جریان انقلاب ضرورت دارد
وحدت بین نیروهای جریان انقلاب ضرورت دارد

ایسنا/مازندران رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران بر هم افزایی جریان های انقلابی برای نیل به آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید کرد. حجت الاسلام و المسلمین نصیرالدین یعقوبی امشب در جمع نیروهای ائتلاف و فعالان سیاسی مازندران با اشاره به رسالت خطیر جریان انقلاب در پیگیری اهداف محوری نظام اسلامی گفت: حفظ اتحاد و انسجام نیروهای […]ایسنا/مازندران رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران بر هم افزایی جریان های انقلابی برای نیل به آرمان‌های انقلاب اسلامی تاکید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین نصیرالدین یعقوبی امشب در جمع نیروهای ائتلاف و فعالان سیاسی مازندران با اشاره به رسالت خطیر جریان انقلاب در پیگیری اهداف محوری نظام اسلامی گفت: حفظ اتحاد و انسجام نیروهای اثرگذار جریان انقلاب در مقطع کنونی ضرورت اساسی دارد.

وی با تاکید بر تعامل همه جانبه نیروهای جریان انقلاب در راستای منویات مقام معظم رهبری اظهار کرد: جلوگیری از انشقاق و اختلافات فرصت سوز در جامعه در راس ماموریت های جریان انقلاب قرار دارد.

یعقوبی با اشاره به وحدت حداکثری نیروهای جریان انقلاب مازندران حول منافع ملی و مصالح کلی استان افزود: هم افزایی نیروهای جریان انقلاب موجب تحقق آرمان های بی‌بدیل نظام اسلامی در گستره محلی و ملی خواهد شد.

این مسئول با اشاره به نقش موثر ارکان توسعه سیاسی استان در پیگیری مشی انقلابی از تعامل هوشمندانه معاون سیاسی و امنیتی استاندار مازندران با جریان های انقلابی تجلیل کرد وافزود: تلاش های اثرگذار معاون سیاسی استاندار مازندران در تعامل با جریان ها و تشکل های سیاسی و نیز پرچمداری جریان انقلاب در اجرای ماموریت های دولت سیزدهم ستودنی است.

وی با حمایت از سیاست های پایداردولت سیزدهم در شکوفایی استعدادهای شگرف مازندران افزود: استمرار موفقیت های دولت سیزدهم در گرو همگرایی آحاد مردم  مومن و انقلابی و روحیه جهادی مسئولان است.

یعقوبی تصریح کرد: جریان انقلاب رسالتی جز تحقق اهداف و شعارهای محوری انقلاب اسلامی ندارد.

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مازندران خاطرنشان کرد: در برهه حساس کنونی تقویت امید و انسجام ملی مقوم امنیت و متضمن منافع کشور است.

انتهای پیاممنبع