وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان سفر می‌کند
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان سفر می‌کند

ایسنا/لرستان به دعوت مجمع نمایندگان و استاندار لرستان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان سفر می‌کند. منصور احمدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شامگاه سوم خردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دکتر محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت مجمع نمایندگان و استاندار لرستان به این استان سفر می‌کند، افزود: […]ایسنا/لرستان به دعوت مجمع نمایندگان و استاندار لرستان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به استان سفر می‌کند.

منصور احمدی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان شامگاه سوم خردادماه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دکتر محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به دعوت مجمع نمایندگان و استاندار لرستان به این استان سفر می‌کند، افزود: سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی روز پنج‌شنبه چهارم خردادماه انجام خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه این سفر با چهار رویکرد فرهنگی، هنری، قرآنی و رسانه‌ای انجام خواهد شد، اظهار کرد: سفر به شهرستان‌های کوهدشت، خرم‌آباد و بروجرد در برنامه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار دارد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان خاطرنشان کرد: شرکت در همایش فعالان قرآنی، بازدید از پروژه‌های فرهنگی، شرکت در جلسه شورای اداری و شورای فرهنگ عمومی استان و شرکت در ویژه برنامه ایثار و شهادت از جمله برنامه‌های سفر یک‌روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به لرستان خواهد بود.

انتهای پیاممنبع