کد خبر : 41890
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۴:۳۲

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم Dr Sun 100% Glutamine Powder 300 g

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم Dr Sun 100% Glutamine Powder 300 g

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم یکی از مکمل‌هایی است که هر فردی برای بازگشت سلامت و تسریع در روند بهبود می‌تواند از آن استفاده کند. علاوه بر این ورزشکاران نیز برای رشد و حفظ عضله و ماهیچه‌های خود به این مکمل نیاز دارند. با کمک این پودر و ویژگی آن در جلوگیری از

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم یکی از مکمل‌هایی است که هر فردی برای بازگشت سلامت و تسریع در روند بهبود می‌تواند از آن استفاده کند. علاوه بر این ورزشکاران نیز برای رشد و حفظ عضله و ماهیچه‌های خود به این مکمل نیاز دارند. با کمک این پودر و ویژگی آن در جلوگیری از تخریب ماهیچه‌ها و عضلات، به اندام موردپسند خود دست پیدا کنید.

این شما و این پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم از آن دست مکمل‌هایی است که ورزشکاران نمی‌توانند نبودش را تصور کنند. با این مکمل نه‌تنها می‌توانند رشد عضلات و ماهیچه‌های خود را تسریع کنند، بلکه می‌توانند انرژی خود را که در طی فرایند بدنسازی از بین رفته است دوباره بازیابند. ازآنجاکه این مکمل دارای ال گلوتامین است، هم عضلات شما را ترمیم می‌کند هم اجازه نمی‌دهد که در زمان ورزش، عضلات شما تحلیل رفته و تخریب شود.

البته نباید این مطلب را نادیده بگیرید این مکمل می‌تواند به هر فردی، چه آن‌ها که از این مکمل برای بهبود عملکرد ورزشی خود استفاده می‌کنند، چه آن‌ها که برای سلامتی کلی مصرف می‌کنند، کمک کند تا سیستم ایمنی بدن را بهبود ببخشند. از طرف دیگر می‌توان با کمک این محصول سلامت بدن را به‌صورت کلی بهبود داد و البته آن را حفظ کرد.

وظایف اسیدآمینه ال گلوتامین چیست؟

ال گلوتامین که در پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم به‌کاررفته است، یکی از اسید آمینه‌هایی است که می‌توان ان را فراوان‌ترین و ضروری‌ترین اسید آمینه‌ای نامید که در بدن وجود دارد. شاید بتوان گفت که بالغ بر 20 درصد از اسید آمینه‌هایی که در بدن انسان‌ها وجود دارد، از خانواده و زیر مجموعه‌های همین ال گلوتامین است.

اما چرا برای ورزشکاران این اسیدآمینه ضروری است؟ زیرا زمانی که افراد و ورزشکاران تمرین سخت و فعالیت زیادی انجام می­دهند، نزدیک به 50 درصد از گلوتامینی را که ذخیره شده بود، از دست می‌دهد. از طرف دیگر می‌توان گفت که اسیدآمینه ال گلوتامین به‌خوبی می‌تواند در سنتز پروتئین ماهیچه به شما کمک کند. این بدان معنی است که باعث می‌شود تا حجم سلولی ماهیچه افزایش یابد و گلیکوژن ازدست‌رفته بازسازی شود.

نکته مهم اسیدآمینه ال گلوتامین این است که نه مزه دارد و نه بویی را استشمام می‌کنید. آن را هم می‌توانید به‌تنهایی مصرف کرده یا با هر مکمل دیگری که تمایل دارید مخلوط و سپس مصرف کنید. روز یا شب نیز تفاوتی ندارد. هر زمان این اسیدآمینه را به بدن برسانید، برنده‌اید.

پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم باعث می‌شود که کورتیزول مسدود شود و در نتیجه پروتئین در بدن تجزیه نشده و عضلات تحلیل نمی­روند. اگر شما هم ورزشکار هستید از مصرف این پودر بعد از تمرینات سخت ورزشی غافل نشوید. برای ریکاوری یکی از بهترین مکمل‌ها همین پودر حاوی ال گلوتامین است.

مزایای استفاده از پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم

مزایای استفاده از پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم

  • برای ورزشکارانی که فعالیت‌ها و تمرینات سخت انجام می‌دهند، مصرف این مکمل باعث می‌شود تا با سرعت بیشتری ریکاوری کنند.
  • ورزشکاران رشته بدنسازی و پرورش اندام با مصرف این مکمل می‌توانند مطمئن باشند که عضلاتشان به‌خوبی تقویت شده و در اثر تمرین زیاد، تحلیل نمی‌رود.
  • این محصول برای این‌که سریع‌تر شما را به خواسته خود برساند، از 6 نوع گلوتامین تشکیل شده که با ترکیبی بسیار پیشرفته سطح گلوتامین موجود در عضله را افزایش می‌دهد.
  • با مصرف این پودر می‌توانید با سرعت هرچه بیشتر گلیکوژنی را که از دست داده‌اید بازیابی کنید.

طریقه مصرف

 پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم را که یکی از انواع مکمل‎‌های تمرینی است باید با حدود 1 پیمانه آب، شیر یا آبمیوه مخلوط کنید و در طی روز مصرف کنید. میزان مجاز مصرف این محصول 1 تا دو بار در روز است. اما اگر روزی که تمرین می‌کنید تصمیم دارید از این مکمل استفاده کنید بین 45 تا 60 دقیقه قبل از تمرین و 1 وعده بعد از تمرین آن را میل کنید.

پیش به‌سوی خرید پودر ال گلوتامین دکتر سان 300 گرم

 ورزشکارانی که به سلامت و تناسب‌اندام خود اهمیت می‌دهند نه‌تنها نگران استفاده صحیح از مکمل‌ها هستند، بلکه یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های آنان این است که چگونه و از کجا این محصول را تهیه کنند که مطمئن باشند محصولی اصل و باکیفیت به دستشان می‌رسد.

اگر شما هم از این افراد هستید دیگر نگران نباشید. اینجا درست جای شما است. مکمل پلاس، محلی برای تهیه انواع مکمل‌های تمرینی است که محصولی با کیفیت عالی و اصل و دارای استانداردهای لازم را با کم‌ترین زمان و تنها با چند کلیک در اختیارتان قرار می‌دهد. برای رسیدن به اندام ایده‌آل دیگر نگران چه هستید؟

برچسب ها :

ناموجود