کد خبر : 45247
تاریخ انتشار : جمعه ۶ خرداد ۱۴۰۱ - ۸:۴۲

پیمان جبلی دیدگاهش درباره شبکه نمایش‌خانگی را دوباره تشریح کرد

پیمان جبلی دیدگاهش درباره شبکه نمایش‌خانگی را دوباره تشریح کرد

روابط عمومی صداوسیما با انتشار بیانیه‌ای، دیدگاه پیمان جبلی درباره سریال‌های شبکه نمایش خانگی را برای اهالی هنر تشریح کرد. به گزارش ایسنا، پیمان جبلی ـ رییس سازمان صداوسیما ـ سه شنبه، سوم خرداد ماه به دانشگاه صنعتی شریف رفت و به پرسش‌های دانشجویان درباره‌ی عملکرد این رسانه در برخورد با برخی چهره‌های محبوب، پرداختن

روابط عمومی صداوسیما با انتشار بیانیه‌ای، دیدگاه پیمان جبلی درباره سریال‌های شبکه نمایش خانگی را برای اهالی هنر تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، پیمان جبلی ـ رییس سازمان صداوسیما ـ سه شنبه، سوم خرداد ماه به دانشگاه صنعتی شریف رفت و به پرسش‌های دانشجویان درباره‌ی عملکرد این رسانه در برخورد با برخی چهره‌های محبوب، پرداختن به وضعیت معیشتی مردم، نظارت بر شبکه نمایش خانگی و پلتفرم‌ها، طرح تحول رسانه و همچنین دلایل کاهش تعداد مخاطبان برنامه‌های تلویزیونی پاسخ گفت.

اظهارات پیمان جبلی در این دیدار و خصوصا گفته‌هایش درباره‌ی شبکه نمایش خانگی و محتوای یکی از سریال‌های پلتفرم‌ها، این روزها با انتقادها و واکنش‌هایی همراه شده است و حالا روابط عمومی صداوسیما، در مطلبی جداگانه، دیدگاه پیمان جبلی درباره‌ی شبکه نمایش خانگی را تشریح کرده است. در این مطلب آمده است، «عین دیدگاه دکتر جبلی به قرار زیر است: در فضای بعضی از پلتفرم‌هایی که در قالب گیمینگ پخش زنده دارند، استریمینگ دارند، مطالبی که آنجا بارگذاری می‌شود اعم از محتوای مستهجن به معنی واقعی کلمه، شیطان‌پرستی به معنی واقعی کلمه، محتواهای صدرصد ضد دینی و ضد اخلاقی و ضد امنیتی همین الان روز روشن در جمهوری اسلامی‌شما بروید در این پلتفرم ها[ببینید]. چه کسی صاحب اینجاست؟چه کسی باید این را مدیریت بکند؟ یعنی می خواهم عرض کنم ما اگر ادعای نظارت داریم این ادعا، ادعای سلیقه‌ای ما نیست. وظیفه‌ای که قانون اساسی گردن ما گذاشته است و تفسیر از قانون اساسی توسط نهادهای قانونی.ما موظف هستیم به حفظ امنیت فرهنگی جامعه و حفظ حریم فرهنگی جامعه و از این وظیفه مان کوتاه نمی‌آییم تا زمانی که به ما بگویند شما مسئول این کارنیستید. بگویند مسئول نیستید؛ چشم؛ هر کسی خواست بیاید این مسئولیت را برعهده بگیرد. کسی هم سلیقه ای نمی‌تواند این حرف را بزند؛ قانون اساسی اگر تغییر کرد آن وقت مسئولش هم تغییر می‌کند.»

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود