پیگیری کمیسیون آموزش برای حل مشکلات پارک علم و فناوری دانشگاه شریف
پیگیری کمیسیون آموزش برای حل مشکلات پارک علم و فناوری دانشگاه شریف

یک عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف خبر داد و گفت: قرار بر این شد تا کمیسیون آموزش پیگیر حل مشکلات این مرکز از طریق وزارتخانه ها باشد. حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح بازدید اعضای […]یک عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از بازدید اعضای این کمیسیون از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف خبر داد و گفت: قرار بر این شد تا کمیسیون آموزش پیگیر حل مشکلات این مرکز از طریق وزارتخانه ها باشد.

حجت الاسلام احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح بازدید اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف بیان کرد: صبح امروز دوشنبه (۱۲ دی ماه) به همراه تعدادی از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از پارک علم و فناوری دانشگاه شریف بازدید داشتیم.

وی افزود: در این بازدید بخش های مختلف پارک علم و فناوری دانشگاه شریف مورد بازدید اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی قرار گرفت.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همچنین پس از این بازدید جلسه ای نیز با مسئولان پارک علم و فناوری دانشگاه شریف برگزار شد که مشکلاتشان را با اعضای کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی مطرح کردند و قرار بر این شد تا کمسیون این مشکلات را پیگیری کند.

فلاحی در ادامه یادآور شد: مشکلاتی در رابطه با دانشجویان و دانش آموزان و قسمت های مختلفی که از بخش خصوصی استفاده کرده بودند مطرح شد و همچنین اعضای کمیسیون آموزش در جریان اقدامات بسیار خوبی که توسط این مرکز انجام شده بود، قرار گرفتند.

وی با بیان اینکه در نهایت نشستی نیز با هیات رئیسه دانشگاه شریف داشتیم، یادآور شد: در این نشست مسائل مربوط به دانشگاه و مشکلاتی که در حوزه های مختلف داشتند و همچنین هزینه هایی که در برخی قسمت ها وجود داشته و ظرفیت هایی که دانشگاه دارد، مورد بررسی قرار گرفت.

این عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: نهایتا قرار شد با برخی وزارتخانه ها ارتباط برقرار کنیم تا مشکلات آنها را حل کنیم.

انتهای پیاممنبع