چند ربع سکه در بورس فروش رفت؟
چند ربع سکه در بورس فروش رفت؟

طی معاملات امروز حدود ۱۰ هزار ربع سکه در بورس به فروش رسیده است. به گزارش ایسنا، امروز پنجمین روز از دومین دور عرضه ربع سکه توسط بانک مرکزی در بورس بود که طی معاملاتی که از ۹ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۳ ادامه داشت، حدود ۱۰ هزار قطعه ربع سکه به فروش […]طی معاملات امروز حدود ۱۰ هزار ربع سکه در بورس به فروش رسیده است.

به گزارش ایسنا، امروز پنجمین روز از دومین دور عرضه ربع سکه توسط بانک مرکزی در بورس بود که طی معاملاتی که از ۹ صبح آغاز شد و تا ساعت ۱۳ ادامه داشت، حدود ۱۰ هزار قطعه ربع سکه به فروش رفت. این سکه‌ها امروز تا قیمت هشت میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت خورد.

عرضه ربع سکه در بورس پنج روز کاری دیگر نیز ادامه دارد و تمامی اشخاص حقیقی بالای ۱۸ سال دارای کد ملی می‌توانند حداقل یک قطعه و حداکثر پنج قطعه ربع سکه طلای بهار آزادی را خریداری کنند. البته متقاضیان باید به این نکته توجه داشته باشند که این بار برخلاف دور قبل قیمت توسط بانک مرکزی تعیین نمیشود و فرآیند کشف قیمت جدید در عرضه مربوطه هم به صورت ثبت سفارش دفتری با قیمت‌های مختلف است.

خریداران می توانند پنج روز کاری بعد از خرید سکه در بورس کالا، به خزانه بانک رفاه مراجعه کرده و با ارائه اسناد مربوط به  بورس، به صورت فیزیکی معادل سکه‌های خریداری شده را تحویل بگیرند.

انتهای پیاممنبع