کد خبر : 47932
تاریخ انتشار : جمعه ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۷:۲۰

کارگاه نقاشی «هنر عاشورایی» در پهنه رودکی برپا شد

کارگاه نقاشی «هنر عاشورایی» در پهنه رودکی برپا شد

پهنه رودکی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری بر سید و سالار شهیدان؛ امام حسین(ع)، میزبان برپایی نمایشگاه نقاشی «هنر عاشورایی» شده است. به گزارش ایسنا، این کارگاه هنری که به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر دایر شده، پذیرای حضور و خلق

پهنه رودکی به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و ایام سوگواری بر سید و سالار شهیدان؛ امام حسین(ع)، میزبان برپایی نمایشگاه نقاشی «هنر عاشورایی» شده است.

به گزارش ایسنا، این کارگاه هنری که به همت مرکز هنرهای تجسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر دایر شده، پذیرای حضور و خلق آثار هنری توسط هنرمندان جوان رشته‌ نقاشی و نقاشی‌خط است. 

رضا عرب‌گری، عاطفه قاسمی‌نیا، ساوالان جماعتی، محمدجواد طاهرخانی، محیا شایسته، نرگس شریف‌زاده، زهرا باقرنژاد، سامان مومنی، غزاله سابقی و مهدی زیرکی، ازجمله هنرمندان حاضر در کارگاه‌ نقاشی و نقاشی‌خط “هنر عاشورایی” هستند که آثار خود را حول مفاهیم و مضامین عاشورایی طراحی و اجرا خواهند کرد. 

کارگاه نقاشی «هنر عاشورایی» تا روز شنبه ـ ۱۵ مرداد ماه ـ در پهنه رودکی، روبه‌روی درِ ورودی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، برپا و پذیرای بازدید عموم علاقه‌مندان خواهد بود. 

انتهای پیام

برچسب ها :

ناموجود